Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9885
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18007436
Įkurtas:2007-05-23


  Atgal / Žiūrėti antraštes  

"Noriu šitų batų!"

Naujienos / Straipsniai / Aprangos stilius / Apranga   2008-04-15 Paskelbė Derrick   Autorius: Derrick  
Komentarai: (16)Viena iš stiliaus detalių - tinkamai parinkti batai, yra ypatingai svarbūs moteriškosios lyties atstovėms. Šiame straipsnyje aš pristatysiu pačius efektyviausius ir stiliaus meistrų labiausiai vertinamus sportinius batelius.

Kodėl batai yra tokie svarbūs?
Atsakymas paprastas - moterys kreipia dėmesį į vyrų batus. Galima į viską pažiūrėti iš priešingos pusės - argi nebūtų žavinga sutikti gražią panelę, kuri laisvalaikiu žiūri futbolą ar moka sutaisyti mašinos variklį? Tai yra dalykai, kurie rūpi vyriškosios lyties atstovėms. Absoliučios daugumos panelių nesužavėsi kalbomis apie regbį ar pasakojimu, kaip Tu "užtiuningavai" savo mašiną. Kadangi, mes nesiruošiame sužavėti vaikinų, mums reikia kreipti dėmesį į tuos dalykus, kurie rūpi panelės. Taigi, jeigu ruošiesi sužavėti paneles - kreipk dėmesį į savo batus. Panelės tai pastebės taip pat, kaip Tu pastebi gražų moters kūną.
Kita vertus, kokius batus pasirinkti? Ar kostiuminius, ar sportinius batelius, o galbūt tiesiog sportbačius? Vienareikšmiško atsakymo nėra - tai priklauso nuo jūsų sukurto įvaizdžio. Kita vertus, labiausiai moteriškosios lyties atstovių dėmesį patraukia sportiniai bateliai (sneakers). Jie tinka ne tik prie sportinio stiliaus, bet ir gali būti nešiojami prie švarko, ar kostiumo.

Tinkami sportiniai bateliai sukuria tinkamą įvaizdį
Sportiniai bateliai yra universalūs - juos galima pritaikyti pačiais įvairiausias būdais siekiant sukurti tinkamą įvaizdį. Keletas klausimų, kuriuos tu turi užduoti, ieškodamos tinkamų batelių:

1. Kam šie sportiniai bateliai yra pritaikyti? Ar jie pritaikyti vakarėliams, ar sportui?
2. Kokį įvaizdį nori sukurti? (Moterys pažiūrės į tavo batus ir priskirs tave vienai iš šių kategorijų - sportiškas, stilingas vaikinas, arba mažvaikis, vis dar besirengiantis kaip vaikas. Kuriai kategorijai ji tave priskirs, priklauso išskirtinai nuo tavęs.
3. Kuo šie sportiniai bateliai yra išskirtiniai? Parodyk žmonėms, kad tu turi skonį ir rengiesi madingai. Pasilaikyk niekuo neišsiskiriančią aprangą namie - tu turi išsiskirti iš minios.

Svarbiausia - nepamiršk pritaikyti savo naujų batelių prie turimos aprangos. Kai kurie žmonės išleidžia kalnus pinigų vien tam, kad pritaikytų savo stilių prie naujai nupirktų batelių. Nesistenk pritaikyti savo batelių prie kelnių spalvos. Kita vertus, aš dažnai užsidedu baltas kelnes ir baltus sportinius batelius (viršutinė dalis - juodas kostiumas) ir sulaukiu komplimentų dėl išvaizdos. Norėčiau pabrėžti, jog, kad ir kokius stilingus batus turėsite, jeigu jie nebus pritaikyti prie stiliaus visumos ir nesudarys harmoningo vaizdo - jie bus nieko verti. Svarbiausia yra pritaikyti batus prie kelnių. Jeigu tu dėvi aptemptas kelnes, tuomet platesni batai tiesiog atrodys neskoningai. Vietoj to, reiktų rinktis siauresnius ir mažesnius batus. Ir atvirkščiai.


Batai visada turi būti švarūs!
Labai paprasta taisyklė. Kiekvieno save gerbiančio stilingo vyro batai turi būti švarūs. Deja, dauguma vyrų tuo nesirūpina. Puikiausias pavyzdys - šiandieninė kelionė autobusu. Šalia manęs atsisėdo iš pažiūros tvarkingas vaikingas. Tačiau užteko man užmesti akį į jo batus. Vaizdas išties kraupus - juodi, gražūs batai, o šonai visi išterlioti purvu. Nenustebau, kai šalia manęs sedėjusi draugė man į ausį pašnibždėjo: "Žiūrėk, kokie nešvarūs batai". Moterys tai pastebi. Kitą kartą, kai išeisi į viešą vietą, atkreipk dėmesį į vaikinų batus. Nustebsi pamatęs, kiek daug jų nesirūpina savo batais.
Nešvarūs batai turi labai didelės įtakos žmonių požiūriui į Tave - neprižiūrėti ir nenuvalyti batai šaukte šaukia, kad savininkas yra apsileidęs, neprisižiūrintis. Švarūs batai aiškiai parodo - batų savininkas rūpinasi savimi, žino kas yra švara, o tuo pačiu ir žino, kas yra stilinga.

Stilingų sportinių batelių pavyzdžiai

Ben Sherman Men’s Camaro Sneaker
Retais atvejais galima pamatyti sportinius batelius, kurie yra šonuose išsiuvinėti. Kone geriausi peacocking batai - moterų dėmesys garantuotas.


TOMMY BAHAMA “Journey’s End"
Pritaikius su baltais, vaizduojamosios grafikos marškinėliais, patrauks visų aplinkinių dėmesį.


Diesel “Zeus”
Šiuos batelius geriausia yra komponuoti su neutraliom spalvom - ruda, chaki ar netgi smėlio.


Pirelli Herringbone
Aptakios formos batų modelis - tinka beveik prie betkokios aprangos.


Converse Chuck Taylor Designs
Labiausiai tinka prie roko žvaigžvės įvaizdžio.


Onitsuka Tiger
Japonų gamybos, tačiau išskirtinai tinka prie džinsų.


Diesel Mosley
Išskirtinis šio modelio suvarstymas patraukia moterų dėmesį ir suteikia unikalų įvaizdį.


Lacoste Korben Croc
Paprastesnis modelis, tačiau yra stilingas ir suteikia naujo gaivumo įvaizdžiui.


Puma Future Cat
Taip pat paprastenis modelis.


Gucci Sneaker


Boss Orange Quim Mix Sneakers

  Archyvas

Naujausios žinutės forume : Tik nariai gali matyti visa foruma

03-09 22:35 Bendras / Bendros diskusijos (O... / Senoji THEGAME chebra :) (5)
02-23 21:17 Bendravimas su moterimis / Stilius ir Sveikata / Urologas (0)
Užsisakyk mūsų naujienlaiški...Prisijunk dabar!

Naujausi dienoraščiai:

Mato tik registruoti ir prisijungę nariai!

Skype chatas

www.thegame.lt hosted by gambusinas.

Join now


Chat about what's on your mind. More about public chats.

Naujausi komentarai:

|2015-09-05| , Triusis
|2015-03-09| , bunnyhunny
|2015-03-02| , Andrius94
|2014-04-02| "Page #673", 123456
|2014-02-19| "Page #134", Marius123
|2014-02-15| Poll #4, BL1TZ3R
|2014-01-30| Poll #4, Dariqs
Page created in 0.078 seconds