Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9885
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18007388
Įkurtas:2007-05-23


  Atgal / Žiūrėti antraštes  

40 dažnų mados klaidų [1 dalis]

Naujienos / Straipsniai / Aprangos stilius / Apranga   2009-12-20 Paskelbė Velniukstis   Autorius: kinowear  
Komentarai: (15)

Pateiksime 20 iš 40 dažniausiai pasitaikančių mados klaidų.

Netinkamo dydžio drabužiai – Apsmukę drabužiai sudaro netvarkingo žmogaus, apsivilkusio “second hand” drabužius įspūdį. Jei parduotuvių lentynose tau sunku surasti tinkamus drabužius, dėl tavo kūno tipo, padaryk siuvėją savo geriausiu draugu. Tinkamo dydžio rūbai pakeis bet kurio žmogaus įvaizdį.

Kaklaraiščio dėvėjimas su marškiniais trumpom rankovėm – Venk ryšėti kaklaraištį su marškiniais trumpomis rankovėmis, nebent dirbi greito maisto užkandinėje, kur rankovės darant sumuštinius gali greitai tapti nešvarios. Tai paprastai suvokiama kaip žemesnės klasės drabužis. Jei nori atrodyti profesionaliai ir pasitikinčiai, apsistok prie marškinių ilgomis rankovėmis.

Purvini batai – Kalbant apie švarą ir tinkamą priežiūrą, tai sritis kuriai daug vyrų neskiria pakankamai dėmesio. Stilingas vyras prižiūri savo batus kaip ir savo drabužius – švarius, be įbrėžimų ir purvo.

Deformuoti batai – Turėk bent jau dvi poras tokios pat spalvos batų, tam kad galėtum leisti leisti dieną pailsėti nuo tempimosi ir prakaito. Taip darant apsaugos juos nuo deformacijos. Kad išlaikyti geriausią batų formą, įdėk į batus po kurpalį, kuomet jų nenešioji.

Netinkamas kelnių ilgis – Neužraitok savo džinsų ar medvilninių kelnių, nebent tai tavo mados ir stiliaus tendencija. Tavo kelnės turi kristi iki tavo batų apačios, bet įsitikink kad jos neliečia žemės tam kad išvengt jų dilimo. Turi būti tik vienas nedidelis “lūžis” kelnių klešnėje, tad nebūk tas vyrukas kurio pėdas gaubia papildomas audinys. Viskas ko reikia tai nedidelė kelionė iki siuvėjo tam kad jas patrumpintų.

Netinkamos kojinės prie kostiumo – Kuomet dėvi kostiumą, kojinių spalvą derink prie kelnių spalvos, o ne batų. Tai tas pats kaip nesuderinti švarko su kelnėmis. Jei dėvi tamsiai mėlyną kostiumą su juodais batais, kojinės turi būti tamsiai mėlynos. O kuomet dėvi šviesų kostiumą, kojinės turi būti tamsesnės negu kostiumas, tačiau šviesesnės negu batai.

Netinkama diržo spalva – jei dėvi puošnius (kostiuminius) batus, diržo spalva turi atitikti tavo batų spalvą. Taipogi diržo apdaila turi sutapti su batų apdaila. Kitaip sakant, jei tavo batai blizga (lakuoti) toks pats turi būti ir diržas. Jei batai kasdieniniai ar sportinio stiliaus, tai rinkis storesnį kasdieninį diržą, vietoj plono kostiuminio.

Netinkamas kaklaraiščio ilgis – Vyro kaklaraištis visada turi baigtis ties jo diržo sagties viduriu. Tai tokia paprasta taisyklę, tačiau dažnai praleidžiama pro akis. Per ilgas ar per trumpas kaklaraištis rodo nekompetetingumą.

Kaklaraiščio “bangelės”(dimple) užmiršimas – Tai profesionalo žinančio kaip nešioti kaklaraištį ženklas.

Buvimas per daug užsisagsčius – Jei švarkas turi dvi sagas, užsisek tik viršutinę sagą. Jei švarkas turi tris sagas, tu gali užsisegti viršutinę sagą, vidurinę sagą, arba viršutinę ir vidurinę sagas. Svarbiausia yra visada palikti apatinę sagą neužsegstą. Ši tradicija išlikusi nuo senų senovės palaikys tavo stilių.

Sandalai ir kojinės – Ar kada matei ką nors šitaip apsiavusį ir atrodantį seksualiai? Byla baigta.

Drabužiai su animacinių filmukų paveikslėliais – Man patinka Disnėjaus (Disney) personažai, bet jei nedirbi Disnėjui (Disney) animacinių personažų paveikslėliai ant kaklaraiščio ar marškinių verčia tave atrodyti lyg būtum įstrigęs fantazijos pasaulyje. Tiesa, jei jau apie tai prakalbom, laikykis toliau nuo neskoningų diržų sagčių. Vietoj to, turėk klasikinių dalykų kurie atrodys gerai dar metų metus.

Netinkamo ilgio kojinės – Kuomet dėvi kostiumą, tavo kojinės turi siekti blauzdas. Kuomet sėdėdamas sukryžiuoji kojas, neturi matytis plika tavo koja. Kam miela matyti plaukuotą vyro koją kyšančią virš jo kojinių? Kuomet apsirengi kasdieniškai, rekomenduoju dėvėti trumpas kojines arba išvis jų nedėvėti. Taigi, pilnai uždengta dėvint kostiumą ir atvira kuomet dėvime kasdieniškus drabužius.

Nesuderintos spalvos – Svarbu priderinti spalvas prie tavo veido odos tono. Tu nori kad dėmesys būtų į tave o ne į akį rėžiančius tavo marškinius. Jei turi tamsią odą, gali dėvėti tamsių arba šviesių spalvų drabužius, kurie atitinka tavo veido odos spalvos intensyvumą. Jei turi labai šviesią odą, tau labiau tinka šviesesnės spalvos – šaltos ar lengvos pastelinės.

Susiglamžę drabužiai – Dėvėk išlygintus drabužius, nebent sieki “Aš miegu su drabužiais” efekto. Geras įprotis yra pakabinti savo drabužius, vietoj to kad juos numesti kur nors.

Netinkamas kasdieninis kaklaraištis – jei ryši kaklaraištį kaip savo kasdieninio garderobo dalį, geriau ryšėk siaurą vietoj plataus. Plačius palik biurui. Atrodysi tūkstantį kartų stilingesnis.

Per daug spalvų – Apsiribok daugiausia trimis spalvomis ar atspalviais, tam kad atrodytum suderintai. Jei abejoji susirask spalvų ratą (color wheel) internete ir pasinaudok juo rinkdamasis spalvas. Spalvos esančios rate viena priešais kitą yra “papildomosios spalvos” (complementary colors). Spalvos esančios greta viena kitos yra vadinamos “panašiomis spalvomis” (analogous colors). Kuomet derinat drabužius apsistok ties papildomom ir panašiomis spalvomis ir atmink kad mažiau yra daugiau.
Kuprinė prie kostiumo – Kuomet vaikštau po miestą, matau daugybę profesionaliai atrodančių žmonių dėvinčių gražius kostiumus ir nešančius kuprines. Suprantu kad kuprinė gali būti daug patogiau, nes gali užsimest ant nugaros vietoj to kad laikyti portfelį, bet tu taipogi gali įsigyti gražų laiškanešio krepšį (messenger bag) tam kad išlaikyt profesionalo įvaizdį ir palikt rankas laisvas.

Netinkanti šukuosena – Plaukai yra viena iš tavo įvaizdžio dalių, su kuria tu gali pastoviai eksperimentuoti, nemokėdamas už tai daugiau negu paprastai. Apsidairyk aplink, pažiūrėk kokia šukuosena tau tiktų, ir pabandyk ką nors naują šį sezoną.

Perdaug kvepalų – Gerai jei moteris gali užuosti tavo kvepalus tik tada kai ji labai arti. Ji turės daugiau priežasčių būti šalia. Ar jei reikės prieiti arčiau, jei ji galės užuosti tave iš kitos kambario pusės? Naudok kvepalus negausiai, priklausomai nuo jų stiprumo. Jei kvapas bėgant dienai išnyksta, papraščiausia pasikvėpink dar kartą. Gera taisyklė apsiriboti dviem purkštelėjimais – vienas ant kaklo, kitas ant riešų.

Per daug papuošalų – Visi papuošalai kurių vyrui reikia yra laikrodžiai tinkantys prie skirtingų garderobų ir vestuvinis žiedas jei jis vedęs. Nenešiok penkių žiedų ir krūvos grandinėlių tuo pat metu, nebent esi rook žvaigždė. Tai atrodo neskoningai. Apsiribok ne daugiau kaip trimis papuošalais.

Plaukų šukavimas ant plikės – Tu nieko neapgausi dengdamas savo plikas vietas – daug geriau priimti tai ir nusiskusti Briuso Viliso (Bruce Willis) stilium. Atrodysi daug elegantiškiau ir sveikiau.

Treningas – niekada nenešiok treningų viešoje vietoje, nebent eitum į sporto klubą. Mes rengiamės ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų žmonių. Dėvint treningus yra lengva parodyti nepagarbą kitiems žmonėms kuriuos tu sutinki – jie pamanys kad nėra verti jog tu susitvarkytum.

Versta iš www.kinowear.com

  Archyvas

Naujausios žinutės forume : Tik nariai gali matyti visa foruma

03-09 22:35 Bendras / Bendros diskusijos (O... / Senoji THEGAME chebra :) (5)
02-23 21:17 Bendravimas su moterimis / Stilius ir Sveikata / Urologas (0)
Užsisakyk mūsų naujienlaiški...Prisijunk dabar!

Naujausi dienoraščiai:

Mato tik registruoti ir prisijungę nariai!

Skype chatas

www.thegame.lt hosted by gambusinas.

Join now


Chat about what's on your mind. More about public chats.

Naujausi komentarai:

|2015-09-05| , Triusis
|2015-03-09| , bunnyhunny
|2015-03-02| , Andrius94
|2014-04-02| "Page #673", 123456
|2014-02-19| "Page #134", Marius123
|2014-02-15| Poll #4, BL1TZ3R
|2014-01-30| Poll #4, Dariqs
Page created in 0.088 seconds