Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9701
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926335
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Dieta. Nei viena dieta neveikia.
Aprašymas: Jūsų kūnas yra jūsų tvirtovė, nuo jo būklės ir taip kaip rūpinatės priklauso jūsų savijauta ir energija.
Autorius: MrP
Data: 2009-10-28 08:49

 
Komentarai: (7)
Reitingas:
1.   Paskelbė Dominykas   2009-10-28 10:47  

  Na nezinau ar jau visiskai galima pasitiket gyvunu iprociais ir sekti ju pedomis. Visu pirma, gyvunai pries ziema arba siaip sunku laikotarpi stengiasi uzsiauginti riebalu sluoksni, kuris pades jiems isgyventi. Nemanau, kad ir tie patys liutai valgo po truputi 6 kartus i diena Jie prisikemsa pilnus pilvus, kad nesukti galvos ir gulet ramiai atokaitoj. Isivaizduok dabar: liutas sueda kokius 3-4kg mesos. Pusdieniui tikrai nejaus jokio alkio. Bet praejus 5-6h jis vel uzsinores est ir griz prie sumedzioto grobio. Galvoji jis ji ras? Figuski! Jau viskas bus istampyta visokiu hienu ir sakalu Ir vel teks medziot... Tad manau, kad kemsa jis kiek telpa
Bet siaip patarimas geras ir zmogui yra pats tas.

2.   Paskelbė MRP   2009-10-28 10:55  

  Del liutu, tu teisus liutas valgo mazai, bet daug ir kas to pasekoje yra? Liutas per para miega 20h. Kad jis ir yra laikomas dziungliu karalius, bet tas karalius karaliauja vos 4h per para, tai kokia is to nauda? Todel siai dienai zmogus gali rinktas kada ir kiek valgyti Be to liuto mase zenkliai didesne nei zmogaus, automatiskai jis valgo tiek kiek reikia butent JAM.

Taip pat cia minima, kad gali valgyti 6-4 kartus, gali valgyti ir viena karta. Esme valgyti tada kai jauti alki.

Beje, sotus liutas niekada nemedzioja, o tik isalkes

3.   Paskelbė aydux   2009-10-28 12:44  

  Labai geras straipsnis

4.   Paskelbė senatorius   2009-10-29 23:47  

  pritariu, naudodamasis sita metodika pries metus, per 6 menesius numeciau 24 kg, aisku lankiau sporto kluba, bet pagrindas yra mityba ir dar karta mityba.

5.   Paskelbė Amentes   2009-11-03 12:49  

  Ir jos sportininkas nepasieks geru rezulatatu nesureguleves savo mitybos

6.   Paskelbė as   2010-02-15 22:07  

  Gryna Alleno Carro lengvas budas suliekneti recenzinja ar kaip cia pavadinti.

Saunuolis/Saunuole !

Atsimenu kai pats skaiciau jo knygas tai jis sake : jei nori man atsidekoti, rekomenduok mano metoda kitiems- da ir darai !

"Visuomenėje pakvipo permainomis. Sniego gniūžtė jau pradėjo augti, ir, tikiuosi, kad šios knygos dėka ji pavirs į laviną. Dabar, kai perskaitėte šią knygą, jūs irgi galite suteikti pagalbą, platindami šią žinią."


apie gyvunus...niekas nesako kad mums reikia maitintis kaip rykliams,banginiams, kandims ar termitams. reikia maitintis kaipo zmonems, taciau naturaliu maistu, taip butu geriausia.

7.   Paskelbė Anonymous   2010-07-27 23:27  

  manau teisingai sako. pritariu siam straipsniui.

Jūsų kūnas yra jūsų tvirtovė, nuo jo būklės ir taip kaip rūpinatės priklauso jūsų savijauta ir energija. Keista, bet žmonės tiek sparčiai progresuoja, visur skuba, kad neturi laiko savimi pasirūpinti ir realiai jie jau regresuoja, o to pasekoje priauga svorio, kamuoja ligos, jaučiamas nepilnavertiškumas. Paskui ieško išeities kaip atsikratyti antsvorio. Taigi, jis laiko visai nesutaupo nesportuodamas ir bet kaip maitindamasis, jis paskui jį iššvaisto mėginimams numesti svori, nes priaugus 10-20kg. Yra labai sunku save suimti į rankas ir atsikratyti blogų tiek valgymo, tiek gyvenimo būdo įpročių.

Žmonės savimi pradeda rūpintis tik tada, kai prieina riba. Tada į pagalba ateina sporto treneriai, dietologai kurie siūlo milijonus dietos būdų, „visažiniai“ patarėjai kurie švaistosi patarimais, bet kurie nėra kovoję su antsvoriu, bet yra kažką girdėję. Visur gausu įvairios medžiagos, kaip numesti svori, kaip sveikai maitintis, ir visur ji skirtinga.

Bet nei viena dieta neveikia. Tai drastiškas pareiškimas bet.... Norint laikytis dienos, reikia turėti daug valios, nes tai tiesiog didelis smūgis įpročiams ir organizmui. Bet ne visi ją turi, bet visi nori atsikratyti riebalų. Ir tik palygint vienetai suima save į rankas ir per didelias pastangas tai padaro.

99.99% gyvūnų nėra nutukę, jie gali būti stambūs, bet jie nėra nutukę. Nutukę būna tik naminiai gyvūnai, kurie perimą šeimininko valgymo įpročius, tiksliau šeimininkas jam juos sukuria. Taigi kodėl laukiniai gyvūnai nenutunka? Yra viena taisyklė kuria jie vadovaujasi, jie valgo tik tada kai būna alkani, kai jaučia alkį. Jiems yra savisaugos instinktas, kad jei nepavalgys gali mirti. Ir valgo iki tol, kol nebejaučia alkio, ne daugiau.

Žmogus valgo bet kada, kada įpratęs, tiek kiek įdeda (pvz. kavinėje) ir dažai persivalgo. Norint numesti svori nereikia laikytis jokios dietos ir sunkiai sportuoti, tiesiog reikia pakeisti valdymo įpročius, jei jūs norite galite valgyti, bet kokį jums patinkanti maistą, bet kokį. Bet turite jo valgyti tik tada kai jaučiate alkį, jei viena kartą dienoje jį jaučiate tai viena karta dienoje ir valgykite. Ir valgykite tiek, kad jo nebejaustumėte, ne daugiau. Labai paprasta taisyklė. Dietos apriboja valgymo meniu, čia jūsų valgymo meniu nėra apribojamas, jei laikysitės šitos taisyklės, kuria sukūrė gamta ir nuo kurios žmogus nutolo, neturėsite problemų dėl viršsvorio.

Nemaišykite alkio su norėjimu valgyti, tai du skirtingi dalykai. Alkis jūsų kūno duodamas signalas, kad reikia pavalgyti. Valgymo norėjimas jūsų įprotis. Aš noriu valgyti, bet ar aš jaučiu alkį? Kai einate valgyti visada to savęs paklauskite, „Ar aš jaučiu alkį? Ar tai tik mano įprotis?„ Nes dažnai žmonės pradeda jausti poreiki maistui tuo metu, kuriuo jie yra įpratę valgyti. Tad stenkitės būti sąmoningi ir suvokite, kad valgyti reikia tik tiek, kad nejaustumėte alkio ir galite valgyti bet ką, jeigu jūsų tikslas tik atsikratyti svorio.

Taigi imkite pavyzdį iš gyvūnų, kurie žino kaip maitintis. Valgote tada kai jaučiate alkį ir liaujatės tada kai jo nebejaučiate. Geriau valgyti 6 kartus dienoje, jaučiant alkį, nei bet kada, jo nejaučiant. Nes laikui bėgant, jums nebus būtina valgyti 6 kartus, ar tai 4, nes alkis mažės, skrandis trauksis, svoris kris ir gyvybinė energija didės.

Skrandis yra dviejų kumščių dydžio, vienu metu geriausia suvalgyti ne daugiau vieno kumščio dydžio maisto porcija tai būtu maisto kiekis kuris tilptų į stiklinę. Pradžioje nesistenkite tiek mažai valgyti, tai tik alins jus ir reikalaus per daug valios bei ryžto pastangų. Tai turi būti malonu. Tik atsiminkite, keiskite valgymo įpročius, taip, kad įprastumėte valgyti ne tada kai duoda, paruošia, o tada kai jaučiate alkį ir tiek, kad jo nebejaustumėte.

Beje pamirškite KMI – kūno masės indeksą ir svarstykles. Jūsų tobulas svoris yra toks, kai nueinate prie veidrodžio pažiūrite į save ir sakote, gerai atrodau, ir nereikalingos masės nėra ir nesu per liesas, viskas tiesiog puiku.

Pamirškit dietas, begalinius skaitinėjimus apie jas. Kiekvienas žmogus turi savo svori su kuriuo jaučiasi puikiai, o tam, kad ji nuolatos palaikyti puikų yra alkio jausmas.

Jei straipsnį netyčia skaitys būsima mama: Neverskite vaiko valgyti, kišdami šaukšteli va už mamyte, už tėtuką, už senelę. Nes jūs per prievarta suformuojate jam valgymo įpročius, tai dažna tėvų klaida, kai jis norės valgyti tikrai to paprašys ir jums duos žinoti.

Sėkmės.

Straipsnį kopijuoti be ThaGame.lt sutikimo griežtai draudžiama.

Page created in 0.05 seconds