Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9736
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17938720
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Kaip elgtis, kad mergina jaustųsi gerai
Aprašymas: Kiekvienam teko girdėti gauni tai ką duodi , tad nenuostabu , kad dauguma vaikinu ieško būdų , kaip merginas/ą padaryti laimingas/ą . Logiškai mąstant jeigu mergina su vaikinu jaučiasi gerai ji yra laiminga , tai jiedu turėtu visą gyvenimą būti kartu.
Autorius: Bruklinas
Data: 2009-10-12 10:43

 
Komentarai: (6)
Reitingas:
1.   Paskelbė emexas   2009-10-12 13:49  

  hmm.. tema gera, bet pats darbas ganetinai padrikas minciu kratinys. Pamineta keletas skirtingu teigiamos elgsenos budu, taciau tai neuzpildo temos. Tai tik maza dalis viso to, kas sukelia merginoms gerus pojucius.
Kitiems darbams rekomenduoju issikelti konkretu tiksla, uzdavinius ir neskubant nuosekliais parasyti..
O siaip saunu matyti iniciatyva, tikiuosi ir kiti prisijungs su savo mintimis bei pastebejimais

2.   Paskelbė Bruklinas   2009-10-12 14:33  

  Ačiū,

Straipsnių rašymas, vertimas, kaip ėįmas i fielda, kuo daugiau praktikuoji verti rašai tuo geriau gaunasi

O apie pasidalinima mintimis, tai gali pradėti nuo saves

3.   Paskelbė Simonas   2009-10-12 17:27  

  Viskas butu gerai, tik pries postindamas straipsni duok ji kam nors perskaityt ir paredaguot, nes klaidos ziauriai akis bado.

4.   Paskelbė atis   2009-10-12 17:34  

  Nepaisant klaidu dziugu kad zmones raso dekui labai

5.   Paskelbė elektro   2009-10-17 01:29  

  Šaunuolis Bruklinai
Daugiau pasistengsiu nebūti stuobriu ir nestumsiu ant merginų
nu gal biški, šiaip keliose technikose tas stumimas naudingas, bet manau tokiu elgesiu į ilgalaikius nepereisi.
Atmenu visalaik nustodavau stumti kai ji tai man apie tai pasakydavo

Kai antrakart skaitai tekstą tai tikrai pamatai daug klaidų...
Visalaik perskaitau bent po tris kartus:
pirmas berasant, minčiai nenutraukti,
antras - logika sakinių ir žodžių,
trečias - klaidų tikrinimas

6.   Paskelbė aydux   2009-10-19 23:03  

  O man kaip tik vienas iš geresnių straipsnių (nekalbant apie klaidas). Tiems, kam jis nepatinka, tikriausiai norit konkrečių veiksmų, ką ir kaip daryt, o čia kaip tik pamąstymui, kas man labiausiai ir patink, nes tos griežtos taisyklės jau seniai atsibodę, o jų laikydamiesi prarandat savo individualumą.

Kiekvienam teko girdėti gauni tai ką duodi , tad nenuostabu , kad dauguma vaikinu ieško būdų , kaip merginas/ą padaryti laimingas/ą . Logiškai mąstant jeigu mergina su vaikinu jaučiasi gerai ji yra laiminga , tai jiedu turėtu visą gyvenimą būti kartu. Ar tai absoliuti tiesa ? Nevisai.

Dauguma žmonių sieke išvengti skausmo ir gauti malonumą, teigiamu emocijų. Jeigu tu savo draugams ar merginoms bandai suteikti teigiamų emocijų: juoko džiaugsmo ; žemindamas save ir elgdamasis kaip klounas , tada krenta tavo vertė ir aplinkiniai nejaučia tau pagarbos

Būk linksmas , bet nesielk kaip klounas.

Jeigu tu esi lipnus (clingy) vaikinas, kuris merginai visada sako kokia tu graži, kokia tu nuostabi, tokiu savo elgesiu greitai mergina užkelsite ant pjedės stalo. Pastoviai merginai kartodamas kokia tu graži nuostabi , tai gali reikšti , kad tu nesi toks geras/gražus kaip ji . Elgiesi taip lyg ji tau butu per gera . Krintant tavo socialinei vertei kartu krinta galimybės merginą padaryti laiminga . Įsivaizduokite ižymų , populiarių aktorių einanti raudonu kilimu ir prie jos pripuola vienas gerbėjas kuris savo mėgstamiausią aktorių apkabina ir šaukią koks jis Nuostabus !!! . Aktorius pagalvoja dar vienas fanas ir tiek. Taip besielgdamas fanas savo vertę numuša žemiau nulio , jo komplimentas aktoriui neturėjo jokio efekto. Viskas 100kartų būtų buvę geriau jeigu fanas butų pagyręs aktorių už tam tikrą atliktą vaidmenį, už labai gerai suvaidintą sceną. Toks poelgis fanui butu atnešęs daugiau vertės.

Auksinė taisyklė, ką daryt , kad patiktum merginai.

Kaip elgtis, kad patiktum merginai ? Visada prisimink auksinę taisyklę Žmonės esantys su tavim visada jausis patogiai/atsipalaidavę bus gerai nusiteikę Jeigu pats tu busi toks . Jeigu tu jausies gerai , tai ir ji jausis gerai . Turi džiaugtis gyvenimu, sirgti laimės liga ir šia liga užkrėsti aplinkinius.

Kaip būti laimingu , atsipalaidavusiam , gerai nusiteikusiam , galit sužinoti kituos www.TheGame.lt straipsniuose.

Sakykite merginai tuos komplimentus , kurių ji yra verta.

Pasakykite ką nors konkretaus jai , arba ką nors tokio neįprasto , būk išradingas ir originalus . Pvz; Tu nuostabiausia mergina šiame vakarėlyje arba Mes esame nuostabiausia šio vakarėlio porelė. Tarp šių komplimentų yra didelis skirtumas , kaip manot kuris geresnis ?  Ok, užteks apie grožį, aišku grožis svarbus, bet ne tiek kiek mus verčia manyti šiandieninė visuomenė.
Štai dar keletas pavyzdžių;

- Leisk ką nors tau jai pagaminti ir aišku tada pagirk jos pagamintą maistą arba kitas variantas galite abu kartu gaminti

- Nuveikite ką nors, kas reikalauja komandinio darbo : stalo tenisas , krepšinis, lauko tenisas ir t.t. Po to visa tai su ja aptarkite kaip jums sekės ir pan.

- Jeigu ji save nuvertina , neturi ūpo ką nors daryti – pasikalbėk su ja, pakelk ūpą jai

- Jeigu ji pradeda girtis – paerzink ją šiek tiek ( tik nebūk stuobrys ir nepradėk stumt ant jos)Straipsnį kopijuoti be ThaGame.lt sutikimo griežtai draudžiama.

Page created in 0.042 seconds