Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9702
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926413
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Kaip Būti Patrauklesniu: Turi Turėti Humoro jausmą!
Aprašymas: Vyrai turintys gera humoro jausmą visada atrodo aktyvus, pozityvus ir nenuspėjami. Kaip žinome juokas yra labai naudingas sveikatai, taip teigia mokslininkai. Geras humoro jausmas kuris sukelia juoką, turi daug įtakos einant i pasimatymą.
Autorius:
Data: 2009-05-04 14:35

 
Komentarai: (6)
Reitingas:
1.   Paskelbė aydux   2009-05-04 18:11  

  Visiška tiesa. Su viena kartkartėmis susitinku ir nieko daugiau nedarau, kaip tik juokauju. Nors ir turi vaikiną (ar bent taip sako), visada su manim susitinka

2.   Paskelbė tytaras   2009-05-05 21:27  

  Tai vienas is pagrindiniu koziriu kabinant merginas pats megstu labai juokauti su merginomis

3.   Paskelbė Advokat   2009-05-07 19:47  

  Man kasko neiseina juokauti kai lieku vienas su pana. O kai esu su buriu daugu (i ji ieina ir dar kelios merginos) tai prikolinu juodai daugiau is saves nei is kitu...

4.   Paskelbė robiss   2009-05-10 10:46  

  siaip straipnis tai tiesiog faktu konstatavimas, o ne kazkas pamokancio

5.   Paskelbė Pievius   2009-05-16 17:03  

  Tiksliai i desimtuka, Robi.

6.   Paskelbė pnb1   2009-06-17 16:01  

  Labai gera knyga - "Comedy writing secrets" by Melvin HelitzerVyrai turintys gera humoro jausmą visada atrodo aktyvus, pozityvus ir nenuspėjami.

Kaip žinome juokas yra labai naudingas sveikatai, taip teigia mokslininkai. Geras humoro jausmas kuris sukelia juoką, turi daug įtakos einant i pasimatymą.

Dauguma moterų patrauklu vaikina mato su geru humoro jausmu, vien todėl, kad bendraujant su tokiu vaikinu pokalbis vyksta laisvai ir lengvai. Taip pat juokdamasi moteris atsipalaiduoja, to pasakoje ji tampa laisvesnė. Susitikinėti su vyru rimtuliu yra gan sunku, nes bendravimas darosi sunkus ir gali tapti labai nuobodus. Reikia žinoti, kada reikia būti tikrai rimtu, o kada sau leisti atsipalaiduoti ir pasijuokti.

Padaryta moterų apklausa koledže parodė, jog moterims patinka protingi, ypač puikiausias variantas, kai humoras būna sujungtas su intelektu. Greitai suregztas sąmojis ar tai pokštas tinkamu metu, tinkamoje situacijoje įmeta puikų pliusą į jūsų daržą. Venkite nesąmoningų sąmojų.

Iš tikrųjų, "juokas yra geriausia medicina". Daugybė mokslinių tyrinėjimų ir studijavimų įrodė, kad juokas duoda naudos kūnui taip pat kaip geros emocijos. Tai kelia "imuninę sistemą", mažina įtampą, atpalaiduoja raumenis, "mažina kraujospūdi", padidina skausmo tolerancija ir skubina gydymo procesą. Nenuostabu, kad moterys taip gerai jaučiasi, būdamos su vyru kuris moka juokauti!

Vyrai turintys gera humoro jausmą yra visada linksmi. Jiems kiekviena diena yra saulėta, net jei tamsus debesys pasirodo. Jie yra įsitikinę, kad visos problemos praeis, ir vietoj to, kad jie sėdėtu kol juos kažkas varžo, jie juda toliau. Blogos emocijos tave tik stabdo.

Net jei vyras nėra fiziškai labai patrauklus, bet turi gera humoro jausmą, paprastai jis traukia moteris. Kodėl? Kadangi moterys laisviau jaučiasi su tokio tipo vyrais, jie jas pralinksmina, leidžia joms juoktis ir atsipalaiduoti, to rezultate jus išleidžiate moters jausmus, ji jaučia, kad su jumis gali daryti bet ką .Vyras su geru humoro jausmu drąsina moterį būti labiau pasitikinčia savimi.

Apskritai, vyrai su geru humoro jausmu savo gyvenime turi daug grožio. Jie ne tik moka prajuokinti, bet ir sugeba priimti kitu humorą.

Štai keli budai kaip galima pagerinti jūsų humoro jausmą:

1. Galite savo humoro jausmą lavinti daiktuose įžvelgdami kokius nors juokingus elementus. Tai skamba kvailai, tol kol to neišbandote. Taip praplėstumėte savo vizualizavimo zona. Neužmirškite, kiekviena problema priimkite su humoru, tiesiog nusijuokite.

2. Kai tu jauti, kad tavo gyvenime nėra tiek daug juoko kiek norėtum, reikia praplėsti akirati. Aplankyk tokias vietas kur žmonės juokauja, juokiasi ir gerai leidžia laiką. Tai nebūtinai klubas, ar koks nors tusas plote.

3. Išmokite pasijuokti iš savęs savarankiškai ir iš situacijų aplink jus. Dauguma asmenų nesugeba juoktis, nes jie yra nepasitikintys savimi ar tai dėl asmeniniu baimių. Dažnai, jie bijo atrodyti kvailai prieš kitus, bijo sudaryti kvailio įspūdį. Būtina suvokti, kad visi žmonės daro klaidas, jus galite netinkamu laiku pasakyti netinkama bajerį, bet tai nereiškia, kad jus kvailys.

4. Skaitykite įvairius pokštus, įsiminkite juos, tai neturėtu būti vien tik banalus ar tai vulgarus juokeliai. Turėdami minimalia kolekcija bajerių, progai atėjus galėsite jais pasinaudoti. Kai įsivažiuosite nereikės jums skaityti jų, jie savaime ekspromtu gims.

5. Norėdami neutralizuoti susikaupusia įtampą santykiuose, naudokite humorą. Kai santykiai pasidaro įsitempę, nevenkite pajuokauti, tai gali praskaidrinti blogą nuotaiką.

Humoro jausmas santykiuose pridės daugiau entuziazmo, tai apšvies jūsų santykius naujomis spalvomis. Busite labiau atsipalaidavę, linksmesni, teigiamos emocijos padės klestėti jūsų santykiams. Jeigu jus busite linksmas ir laimingas, tai ir jūsų santykiai bus šviesesni ir laimingesni.

Page created in 0.037 seconds