Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9701
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926335
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Kaip nugalėti ligą pavadinimu "One-itis" D.U.K.
Aprašymas: Dažniausiai užduodami klausimai
Autorius: Dantes
Data: 2008-08-19 00:34

 
Komentarai: (6)
Reitingas:
Average members rating (out of 10) : 9.00   
Balsuoti: 4 since 2008-08-19 12:43


K- Kas yra "One-itis"?
A- "One-itis" apibūdinama kaip akla meilė ar tiesiog labai stiprus susižavėjimas žmogumi, kuris nejaučia to paties Tau. Žmonės, "susirgę" šia "liga" dažniausiai sekioja paskui "tą išrinktąją", peranalizuoja kiekvieną jos žodį, veiksmą bei visą savo dėmėsį ir mintis sutelkia tik aplink ją. "One-itis" beveik visąlaik sukelia labai daug neigiamų emocijų, kadangi "išrinktoji" labai dažnai ignoruoja sergantijį, dažnai susideda su kitais vaikinais.

K- Kaip nugalėti šią ligą?
A-
1 žingsnis. Ištrink jos numerį ir vardą iš savo (bei jos) telefono. fJei ji skambins, pasakyk, "Dabar aš truputį užsiėmęs. Pakalbam vėliau."
2 žingsnis. Atsikratyk visų nuotraukų, kuriose yra Ji.
3 žingsnis. - Ištrink Ją iš Skype, mIRC ir visų kitų susirašinejimui skirtų programų bei visus Jūsų susirašinėjimus.
4 žingsnis. Venk tų vietų kur Ji lankosi (bent keletą savaičių). Jei su Ja dirbi/mokaisi, džiaukis - išmokai naudingą gyvenimo pamoką - Don't shit where you eat. (Niekada NIEKADA nesusidėk su savo kolege/bendraklase.)
5 žingsnis. Prisimink - Tu ant jos nepyksti; Tau ji tiesiog nebeįdomi. Ji nebėra ta vienintėlė, išskirtinė.
6 žingsnis. Leisk daug laiko su draugais. Daugiau bendrauk su kitomis merginomis, eik į pasimatymus.

K- Bet juk ji įpatinga .. išskirtinė .. ji ne tokia kaip kitos .. ji sukurta MAN!
A- Pagal naują statistiką, pasaulyje yra 6.5 milijardo žmonių. Kadangi moterys sudaro 53% popiliacijos, jų yra maždaug 3.5 milijardo. Tai tu man sakai jog tu is visų jų sugebėjai rasti "tą vienintelę" (jei ji išviso yra)? Statistiškai, labiau įmanoma tris kart iš eilės buti nutrenktam žaibo, nei sutikti "tą vienintelę".

K- Tuomet kodėl ji "ideali" MAN?
A- Todėl, kad vyrai linkę iššigalvoti bei iššryškinti teigiamas charakteristikas merginose, su kuriomis jie mano turį šansą. Pabandyk pabūti kritišku. Pastebėk kaip ji nesiskuta rankų ar kokios jos kreivos kojos, ar kaip ji visiškai nusišneka.

K- Kodėl "One-itis" yra blogai?
A- Nes normalūs, sveiki santykiai susideda iš dviejų (ar daugiau) individų, kurie aprūpina bei sustiprina vienas kitą. One-itis yra vienas individas, bandantis padidinti savo pasitikėjimą savimi, kito asmens kaina. Tu vertas daugiau.

K- Kaip aš galiu išsiugdyti imunitetą One-ičiui?
A- Tai gali padaryti bendraudamas su kuo daugiau merginų. Tai leidžia susidaryti "pertekliaus" mentalitetą. (Žinojimą, jog pasaulyje nėra tos VIENINTELĖS, IDEALIOS. Jų - BE GALO DAUG) Bendrauk su kuo daugiau moterų, mylėkis su jomis, bei stenkis draugauti su keletus merginų vienu metu. Pasistenk suderinti draugystę su dviem ar trim merginomis.Versta iš legonz straipsnio "ELIMINATE ONE-ITIS - the FAQ" svetainėje theattractionforums.com.

Dar, norėčiau duoti patarimą iš savo gyvenimo ;] jei aklai įsimylėjai merginą, kuri tau nejaučia to paties, bet negali jos išmest iš galvos - nueik į keletą pasimatymų su kitom merginom, pasimylėk. Tuomet pamatysi kokia TA VIENINTELĖ yra IŠSKIRTINĖ, bei ĮPATINGA.

Dantes

Kopijuoti straipsnį be thegame.lt sutikimo draudžiama.

Page created in 0.022 seconds