Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9702
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926367
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Mokykla: Desocializacijos sistema
Aprašymas: Neleisk mokslams uzgosti taves
Autorius: Dantes
Data: 2008-11-07 17:37

 
Komentarai: (4)
Reitingas:


"Aš niekada neleidau savo mokykliniam lavinimui trukdyti mano išsimokslinimui" ~Markas Tvenas

Pagalvokime. Mokykla yra labai didelė bei svarbi mūsų gyvenimo dalis. Mes vidutiniškai praleidžiame bent 12 metų edukacinėse institucijose; net daugiau, jei baigę mokyklą mokomės universitete ar kolegijoje. Mes išmokstame visko, pradedant tuo kas buvo pirmas Lietuvos prezidentas, baigiant DNR sinteze eukariotinėse lastelėse. Bet svarbiausia, mes išmokstame apie gyvenimą, kultūrines normas.

Turėti gerą išsimokslinimą yra svarbu, tačiau mokykla neskiria daug dėmėsio gerų bendravimo įgudžių mokinimui. Jums neleidžia kalbėti nesulaukus savo eilės, jus skatina dalyvauti tokiose "atsiskyrėliškose" veiklose kaip skaitymas iš vadovėlių, tylus darbas klasėje ir formulių bei taisyklių "kalimas". Taigi, ar ne keista, jog mokinys, su aukščiausiu vidurkiu klasėje, dažniausiai turi labai prastus bendravimo įgudžius?

Kai įstojate į universitetą ar kolegiją viskas truputį pasikeičia, tačiau jūs visdar verčiami sėdėti atskiruose suoluose, negalite bendrauti su bendramoksliais, kol nesibaigė paskaita.

Profesinės mokyklos kiek kitokios. Suolai dažniausiai būna ilgi bei bendri. Ten žmonės skatinami dirbti kartu. Ten mokomi darbininkai, o universitetuose mokomi individai.. lyderiai.

Tačiau koke prasmė būti "lyderiu" neturinčiu geru bendravimo įgudžių? Labai daug diskutuojama apie tai, jog daktarai kritikuojami dėl nemokėjimo gerai, draugiškai bendrauti, kadangi jie praleidžia didžiąją dalį savo gyvenimo kaldami knygas, spręsdami testus ir niekada nepatirdami tikro gyvenimo kol nesulaukia apie 25 metų.

"Nesvarbu ką tu žinai, svarbu ką tu pažįsti"
~Nežinomas autorius

Bendravimo įgudžiai yra svarbiausia bei vertingiausia iš visų dalykų kuriuos galite išmokti gyvenime. Jei jūs sugebate susirasti draugų, mokate puikiai bendrauti su žmonėmis, sėkmė ateis net nekviesta ir begalės galimybių pasirodys jūsų gyvenime.

Taigi tiems, kas dar mokosi mokykloje - NELEISKITE MOKSLAMS TRUKDYTI JŪSŲ TIKRĄJAM LAVINIMUISI. Bendraukite su kuo daugiau žmonių. Kasdien susiraskite naujų draugų. Jūs išmoksite svarbiausius gyvenimo įgudžius iš kitų žmonių, ne iš pamokų ar paskaitų.

"You send your child to the schoolmaster, but 'its the schoolboys who educate him."
~Ralph Waldo Emerson


Dantes


Informacija kopijuoti be TheGame.lt sutikimo griežtai draudžiama

Page created in 0.019 seconds