Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9736
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17938730
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Pick-up'as pagal BadBoy II dalis
Aprašymas: Vienas labai svarbus dalykas susitikinėjant su merginomis yra sukurti taisykles. Iš esmės ne tik su merginomis, bet ir bendraujant su kitais žmonėmis. Žmonės turi suprasti kaip toli jie gali eiti tavo gyvenime.
Autorius: BadBoy
Data: 2009-06-10 21:38

 
Komentarai: (1)
Reitingas:

Santykiai

Po to kai permiegi su mergina, gali pasirinkti kokio pobūdžio santykių tu nori. Iš esmės yra 2 keliai:
- Tu draugauji tik su ta viena mergina.
arba
- Tu kabini daugeli kitų merginų ir su jomis santykiauji (Multiple relationships).

Nesvarbu ką pasirinksi, svarbu, kad nuo pat pradžių žinotum ko nori. Pirmas santykių mėnuo yra labai svarbus, dėl to, kad šiuo laikotarpiu mergina supras, ko tu iš tikrųjų iš jos nori. Tai po gi, tai nusprendžia, kaip jūsų santykiai atrodys ateityje. Jei nusprendei, pasilikti tik su viena mergina, (tai ypatinga mergina) vadinasi tu turi su ja mylėtis 2 - 3 kartus ar daugiau per savaite. Kodėl? Todėl kad tai vienintelis kelias išlaikyti santykius. Jei tu nesuteiksi jai to fizinio malonumo, suteiks kažkas kitas!!!

Taigi, jeigu nusprendei susitikinėti su keliomis merginomis iš karto, turi žinoti, kad kiekvienai merginai reikia laiko. Po to, kai užmezgei santykius su mergina, pradek matytis su ja viena arba du kartus per savaite, taip tau lieka daugiau laiko susitikinėti su kitomis merginomis. Jei pradėsi susitikinėti su daug merginu iš karto, tau visiškai neliks laisvo laiko, aišku jei nori laikyti ant kabliuko jas visas.

Su viena mergina yra viskas paprasčiau, tu gali susitikinėti kelis kartus per savaite, praleisti su ja 5 - 6 val. per diena, linksmintis, suteikti jai fizini malonumą ir taip tavo santykiai važiuos i prieki. Tuo atveju, jei nuspręstum pasirinkti, daugiapusius santykius, tau lieka 2 galimybes:

- Meluoti ir sakyti, kad tu susitikinėji tik su ja, slėpti tai kitoms merginoms, kaip ir jai.
arba
- Sakyti tiesa.

Abudu būdai veikia, paprasčiausiai, tau reikia surasti kuris būdas tau veikia geriau ir yra priimtinesnis. Jei nusprendei meluoti merginai kad susitikinėji tik su ja, tau bus labai sunku tai nuslėpti. Reikės daug pastangų meluoti, visada susitvarkyti savo butą po merginos apsilankymo, slėptis ir pan. Pasirinkus antra variantą ir sakant tiesa, tu prarasi kai kurias merginas, iš tikrųjų, pasirinkus, bet kurį variantą, tu prarasi merginas, iki tol, kol išmoksi kontroliuoti esama padėti.

Vienas labai svarbus dalykas susitikinėjant su merginomis yra sukurti taisykles. Iš esmės ne tik su merginomis, bet ir bendraujant su kitais žmonėmis. Žmonės turi suprasti kaip toli jie gali eiti tavo gyvenime. Pvz. jei tau kažkas nepatinka, tu turi tai pasakyti:

- Klausyk man tai nepatinka...

Jei pvz. mergina vėluoja į kiekviena pasimatymą būtina jei pasakyti:
-Tu negerbi mano brangaus laiko, žinai ką, tau liko tik 3 kartai pavėluoti. Pirma karta, paskutini karta ir niekada daugiau.

Kiekvienam blogam poelgiui, sukurk taisykle ir tai kas tau nepatinka, būtinai jai pasakyk. Jei to nepadarysi, žmonės paprasčiausiai sugriaus tavo gyvenimą, jie negerbs tavęs ir tau pačiam bus tik blogiau.

Seksas

Yra 2 merginų tipai:
- "Vakarėlių merginos" (Party girls)
ir
- Emocionalios merginos

Manau čia aiškinti smulkiau nereikia.

Seksas, tai faktorius, kuris priverčia mergina sugrįžti vėl ir gauti daugiau. Jei parsivedėte namo mergina (one night stand) kuri daugiau yra "vakarėlių mergina" tam, kad sukurti gera ryšį (rapport) su ja, reikia jai suteikti labai gera seksą. Tai vienintele garantija, kad ji sugrįš gauti daugiau.Su "emocionaliom merginom" reikia bendrauti daugiau žemos energijos lygyje (play with low energy). Tai reiškia, kad savo aukštą energijos lygi, reikia performuoti i žemą. Seksas yra
performuojamas į mylėjimąsi, gylu emocinį ryši. Daug akių kontakto, daug glamonių, emocinio artumo, saugumo jausmo ir rūpinimąsi... Pirmą kartą atsidūrus su mergina lovoje, tai dar nereiškia, kad jus turite išbandyti visas įmanomas pozas. Stenkitės dažniausiai naudoti 2 ar 3 pozas, to visiškai pakanka pirmam kartui. Nesistenkite būti supermenais ar akrobatais lovoje Be to nereikia atskleisti visu savo sugebėjimų per pirmą kartą.

Seksualinis viliojimas

Jus su mergina tavo bute, žiūrite filmą, uždedi ranka jai ant peties, bučiuojatės. Pradedi liesti jos krūtinę, prisilietimai tampa vis intymesni. Neskubėk, nesistenk iš kart nuplėšt nuo jos visu rūbų ir tuoj pat pasimylėti. Sujaudink ją, leisk jai prie to priprasti. Viskam reikia daug laiko, nebuk per mielas ir nebuk grubus, žodžiu nepersistenk. Vėliau prasideda bučiavimas iš viršaus į apačią, pradedant nuo kaklo ar jos ausies... Leisk jai pasimėgauti tavo buciniais ant kiekvienos jos kūno dalies, daryk tai lėtai. Nesistenk nuiminėti jos apatiniu, dažniausiai ji padarys tai pati, jei ji to nepadarys aišku tu turi jai padėti

Nebuk agresyvus, jei jauti kažkokį pasipriešinimą, atsipusk ir dėk žingsneli atgal. Tada daugiau bučinių, daugiau laiko, kūrimas stipresnio ryšio (rapport), žema energija (low energy) ir bandai vėl. Tik nepasiduok, tai kaip ratas: pasieki viršūnę, jei jauti kažkokį tais pasipriešinimą, eini ratą vėl iš naujo kol pasiseks. Išmok subtiliai nuimti jos liemenėlę, neskubėk nuiminėti jos apatiniu, dažniausiai ji padarys tai pati. Galima leisti savo pirštams atsidurti jos apatiniuose, tik atsargiai ir neskubant. Buk įsitikinęs, kad tai ką tu darai yra tikrai merginai malonu, kitaip ta malonumą jai suteiks kažkas kitas. Nesigėdink ir tenkink mergina kiekviena diena, kai ji svečiuojasi pas tave.Viliojimas, tai ne tikslas, kurio galutinis rezultatas seksas, tai yra daugiau, tai ką gali duoti ir tai ką gali gauti. Jei manai kad tau reikia tik kažką iš jos gauti, įvilioti ją į lovą tai tau tikrai nepadės. Priešingai tai tik trukdys. Jei suprasi, tai, kad tau yra malonu merginoms kažką duoti, suteikti joms malonumu, o ne tik gauti. Merginos tokiu atveju jaus tai ir jų pasipriešinimas bus žymiai mažesnis.

Merginų komentarai:

- Jei prie manęs prieina vyras ir sako kokia tu graži ir panašiai, tai yra visiškai banalu.
- Man patinka žmonės, kurie žino kas jie yra, kurie žino ko jie nori.
- Jei žmogaus nepažysti, tau nesinori kalbėtis su juo apie tai, ką tu čia veiki, kokia tavo profesija
ir pan..
- Malonu yra jausti, kai žmogus kalbant, tau parodo, kad jis yra išraiškingas / kaip gali save

išreikšti (kūno kalba čia yra labai svarbi).
- Man patinka kaip vaikinas kalbėdamas sugeba mane paliesti pvz. petį, plaukus ir parodo, kad tai jam patinka. Tai mane verčia jaustis mylimai.

Kabinimas

Tokie kabinimo variantai kaip:
- Labas gal galiu tau nupirkt išgerti...
- Sveika tu tokia graži...
yra visiškai absurdiški.

Kūno kalba ir balso tonas turi atitikti vienas kita. Dažniausia vaikinu klaida būna tai, kad
jie užduoda per daug klausimu. Reikia duoti merginai šiek tiek laiko, atsakyti į klausimą, vietoj to, kad užduoti dar daugiau klausimų. Nustok klausinėti, papasakok istorija. Ir tada jau, į savo istorija gali įterpinėti klausimus. Kalbėdamas su merginomis šypsokis, nebuk per daug rimtas ar įsitempęs. Laikyk akių kontaktą, nenusisukinėk nuo jų. Jei kalbini kelias merginas iš karto, kalbant žiūrėk tai į vieną, tai į kitą. Žiūrint tik į vieną merginą, kita jausis negerai. Po keliu minučių, gali fokusuotis tik į vieną merginą. Balsas, tai pat labai svarbu, jis tūrėtu būti žemas ir aiškus.

Jei klube žadi kabinti merginą, nesuk ratų aplink ją, kaip vanagas, o vos tik ją pamatęs užkalbink. Nelauk per ilgai, jei jos tarpusavyje kalbasi, nesvarbu, eik ir užkalbink. Jei jos tave ignoruos ar kalbės toliau, tiesiog priėjęs pasakyk ššššš ir jos užsičiaups. Turi būti aiški tavo kūno kalba, jei atrodai per agresyvus ar per daug dominuojantis, atsitrauk šiek tiek atgal. Jei kas neveikia, pakeisk istorija, buk lankstus. Vos gavęs neigiama reakcija nepasitrauk. Jei kažką darant pajauti kažkokį pasipriešinimą, sustok tuojau pat. Pakeisk kažką, pabandyk ką nors naujo pvz. gali pakeisti balso tona, gali pradėti kalbėti lėčiau. Kalbant lėčiau, mergina labiau atsipalaiduos.

Niekada nebuk MIELAS ir niekada nepirk joms gėrimų!!! Aiškų vėliau gali mergina pavaišinti, bet tik ne vos susipažinus. Gali susitart, kad ji nupirks pirma jums išgerti, po to, tu nupirksi jai tai pat. Bandyk sudominti mergina savo kūno kalba, savo išraiškingumu ir savo asmenybe, bet jokiu būdų nemokėk jai už jos dėmesį kažką pirkdamas. Stenkis būti dominuojantis, pasitikintis savimi ir atsipalaidavęs tuo pačiu metu. Niekada nepamiršk, kas tu esi, nes jei kažką vaidinsi, labai galimas daiktas, kad prašausi pro šalį. Tu, turi žinoti, ko tu iš merginos nori: tiesiog užkalbinti, gauti numeri ar nusivesti pas save. Žinok apie ką kalbėsi užkalbinęs mergina. Bent jau žinok kelias temas pokalbiui. Pokalbis neturi atrodyti kaip monologas. Pirmos 5 min. tavo kalbos turėtu sudaryti ne daugiau kaip 80%. Po 5 min. jūsų pokalbis turi būtį 50% ant 50%. Tai nereiškia jei yra šiek tiek kitaip, kad tai blogai.

Užkalbinti 3-jų merginų grupele yra lengviausiai. Tiesiog prieini, užkalbini visas tris ir po
minutės pasirenki viena, kitos dvi lieka kalbėti, o trečią tu gali nusivesti su savim. Užkalbinus dvi merginas ir po minutės pasirinkus viena, kitai pasidarys neįdomu, ji pasiims savo draugę už rankos ir nusives ją šalin. Čia galėtu padėti jūsų draugas. Jis užkalbina antrą merginą, o tu nusivedi savo grobi toliau.

Po dešimties ar penkiolikos minučių, pratinant merginą prie tavo prisilietimų, reikia ją pabučiuoti. Sudominus merginą ir nesiimant tolesnių veiksmų, visas merginos susidomėjimas gali dingti. Norint gauti merginos numeri yra geriausiai ne prašyti, o tiesiog įvesti jos vardą, paduoti savo telefoną ir pasakyti, kad ji pati įvestu savo numeri. Neprasyk tiesiog daryk!

Bešnekant su mergina galima tiesiog pasakyti:

- Žinai, labai įdomu su tavim diskutuoti, pratesim šitą diskusija kita kart (paduoti telefoną) pasakai, kad įvestu numeri. Tą patį, galima padaryti ir su popieriaus lapuku.

Kai tik mergina įves savo numeri, tuojau pat paskambinkite jai, pasitikrint ar ji netyčia nepadarė klaidos įvedinėdama ;) Pas ją, telefone, išlenda jūsų numeriukas ir jai pasakote:

- Štai tu dabar turi mano numeri, išsisaugok.

Rytoj, kai tu jai skambinsi, pas ją jau rodys ne nežinoma numeri, o tavo vardą. Tu jau esi jos telefono knygoje.

Ar tau yra buvę, kad kita diena skambinant merginai ji nekelia ragelio, neatrašo sms ir pan.? Buvai klube, suviliojai, jai patikai, ji rodė tau IOI (susidomėjimo ženklus) ir pan. bet kitą dieną BAM, ji neatsako. Kodėl taip įvyko? Todėl, kad tu nesugebėjai sukurti ryšio (rapport) tarp jūsų, tu pasilikai tik dar vienas vaikinas sutiktas klube. Tu jai patikai, BET ji grižo namo, pamiegojo, pabudo, nusiprausė, nusilakavo nagus ... ir? Jai nebeliko jokių jausmų, tu nieko nepadarei, kad ji norėtu dar karta su tavim susitikti. Tu ją sudominai, bet nesukūrei ryšio, nepadarei, kad ji tavim pasitikėtu, kad jaustųsi su tavimi komfortabiliai. Tai reiškia, kad perdaug fokusavaisi ant sudominimo (attraction), o ne ant jųdviejų ryšio (rapport). Kitu atveju, jei per daug koncentruosi savo energija ant ryšio, gali atsitikti taip, kad tapsi tik geru draugu.

(Apie tai daugiau buvo parašyta pirmoje dalyje)

Jei žadate ta pati vakarą vežtis mergina iš klubo pas save namo, prieš tai būtinai
nusivežkite kur nors kitur pvz.: į kavinę, barą ir pan.. Jei to nepadarysite, ji jausis per daug "pigi" galvos, kad jūsų vienintelis tikslas, tai seksas. Po kavinės, galima vilioti pas save namo. Tam turi būti kažkokia priežastis pvz.: turiu gera filmą, šunį reikia išvesti, norite parodyti nuotrauką kuria padarėte Australijoj... Jei ją, tiesiog taip vešitės namo, jai paprasčiausiai įsijungs apsaugos mechanizmas ir tada gali būti game over. Nesvarbu, kad ji žino, kad galbūt jus mylėsitės, jai tiesiog reikia pasiteisinimo (pasiteisinimo pačiai sau).

Jei kabini mergina ilgiems santykiams, geriau su ja, tą patį vakarą nesimylėti. Kodėl?
Todėl, kad ji po to galvos, kad tai buvo tik vienos nakties nuotykis. Galbūt, ne vien dėl to, tiesiog taip geriau. Stenkis ją geriau pažinti ir suprasti. Stenkis atskleisti jos asmenybę ir bendrauti emocionaliame lygyje. Bendrai paėmus, seksas tai vienas gilesnio ryšio etapu. Daugelis vaikinu maišo šitą su laimėjimu arba finaliniu prizu.

--------------------------------------------------------------------------
Kas yra rytojus? Rytojus tai viltis, tai vizija. Daugeliui rytojus niekada neįšaus. Nelauk

tos dienos, kad rytojus neišauštu. Naudokis proga, naudokis savo sugebėjimais, gyvenk

laimingai. Nelauk rytojaus, viską pradek šiandien, pradek veikti jau šiandien! Dėl to, kad

viskas ką tu turi šiame gyvenime yra šiandien, šis momentas, ši naktis...
--------------------------------------------------------------------------

Nuoroda į 1 dalį: http://thegame.lt/index.php?m=single&id=86

CARPE DIEM --> Seize The Day

Konspektuota iš BadBoy seminaro "THE PERFECT SEDUCTION how to seduce every woman" CD2

Tekstą konspektavo Level123
Klaidas ištaisė ir pakoregavo MRP

Kopijuoti be TheGame.lt sutikimo griežtai draudžiama.

Page created in 0.075 seconds