Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9701
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926299
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Dažniausiai pasitaikančios klaidos kabinant merginas
Aprašymas: Dažnos naujokų klaidos ir jų išsprendimo būdai pagal BadBoy
Autorius: BadBoy
Data: 2009-07-06 15:13

 
Komentarai: (5)
Reitingas:
1.   Paskelbė MRP   2009-07-06 16:44  

  Geras darbas

2.   Paskelbė Angry   2009-07-06 19:05  

  Good

3.   Paskelbė Level123   2009-07-16 01:41  

  Blin tas "Nesudaryk jei ispudzio" tai gereas patarimas bet jei mergina tuom patiki ka tu sakai tai isvis ragas. Blin viena kart pasakiau kad esu kardio chirurgas ir 2 panos patikejio, o viena suabejojo efektas nerealus, poto pats prisimindamas dar ilgai zvengiau

4.   Paskelbė Airinas   2009-07-24 23:51  

  Geras cia neuztenka, svarbiausia sis darbas pades kitiems vaikinams nedaryti to, ko nereikia.

5.   Paskelbė Anonymous   2010-05-11 12:59  

  Su tuo nenuspejamumu, nebutinai taip yra, kaip cia sakoma. Teko isgirst, jog per daug nenuspejamas esi, per daug idomus, o as noreciau siek tiek daugiau rutinos. Kalbant is psichologines puses nuspejamumas lygiavertis teiginys pasitikejimui, todel jei busi nenuspejamas (kazkuriuo periodu) ji paprasciausiai negales tavim pasitiketi.Įgūdžių kalibravimas yra bandymų ir klaidų procesas. Tu negali išmokti pick-up‘o besėdėdamas už kompiuterio ekrano. Tu tai gali išmokti tik eidamas ir kabindamas merginas.

Dirbdamas su šimtais naujokų visame pasaulyje, aš išrinkau dažniausiai pasitaikančias klaidas kurias jie daro, ir kurias galima išspręsti ankstyvose žaidimo stadijose.


1) Buvimas nervingu kabinant karštas merginas


Tai ko gero lengviausiai išsprendžiama problema.

Jeigu tu būsi nervingas prie merginų, tu sukomunikuosi šias emocijas joms, tad jos taip pat pradės jaustis nervingos. Jei taip atsitiks, jos dažniausiai nueis nuo tavęs šalin.

Štai dėl ko aš skiriu tiek daug dėmesio mokinant kūno kalbos įgūdžių. Jeigu tu atsipalaiduosi (atsiloši, įsitaisysi patogiai) ir naudosi atsipalaidavusią ir ramią kūno kalbą – tavo mintys taip pat atsipalaiduos. Tavo mintys prisitaikys prie atsipalaidavusio kūno.

Vienu metu tavo kūne gali būti tik viena emocija. Taigi arba tu būni atsipalaidavęs arba nervingas ir įsitempęs. Kai šios dvi emocijos konkuruoja, laimi atsipalaidavimas, ir tokiu būdu pasiekiama pusiausvyra kūne. Nervingumas yra trumpalaikė emocija. Kai tavo kūnas bus atsipalaidavęs, mintys seks iš paskos.


2) Uždavimas perdaug klausimų

Nežinodamas ką pasakyti tu užduodi milijonus klausimų. Tai yra tokia dažna klaida, kad kai kurie metodai tai bando ištaisyti mokindami įvairių pokalbio rutinų ir paruoštų istorijų pasakojimo. Istorijų pasakojimas čia labai svarbus (buvimas pasiruošus papasakoti istoriją apie bet ką), ir tu to gali išmokti improvizuodamas.

Būk spontaniškas. Tu gali išmokti tokiu būti. Mes tave mokiname pratimų, kurie duoda galią kalbėti, kalbėti ir dar kartą kalbėti, nepasakant praktiškai nieko protingo. Kalbėjimas svarbus siekiant okupuoti jos loginį mąstymą, kai tuo pačiu metu tu ją izoliuoji, kontroliuoji jos emocijas, bučiuoji ir t.t. Prisimink: ji gali galvoti tik apie vieną dalyką vienu metu.

Nustok uždavinėt klausimus, geriau papasakok istoriją. Juk žinai daugybę dalykų, kurie tau yra nutikę tavo gyvenime. Papasakok juos.


3) Bandymas sudaryti jai įspūdį

Tai iš visuomenės kilęs nusistatymas. Dėl tam tikrų priežasčių, tu jauti jog turi būti „kietas“ arba turėti gražią mašiną, ar pinigų, ar kažką kitą, kas padėtų ją nustebinti, kad ji tave pasirinktų.

Pirmiausia, tu turi suprasti, jog ne jos renkasi. Tu esi tas, kuris renkasi. Tu esi tas, kuris turi galią. Merginos gali rinktis tik iš tų vaikinų, kurie jas kabina. Tačiau tu gali rinktis kurią tik nori klube, gatvėje ar bare. Kuomet tu jautiesi jog nori nustebinti ją, daryk atvirkščiai. Pavyzdžiui, kai ji paklaus kuo tu užsiimi, sakyk „aš esu tualetų sėdynių dizaineris“ arba „aš esu picų išvežiotojas“ ar ką nors kitą, kas rodytų jog tu nebandai jos nustebinti. Tau tai visai nerūpi! - Tai yra teisinga nuomonė. Atsakymas netgi nebūtinai turi būti linksmas. Svarbu yra sukomunikuoti, jog „aš nebandau tavęs nustebinti ir man tai nerūpi“.

Kuomet tu bandai atrodyti kietas jos akyse, iš tikrųjų tu atrodai atvirkščiai.


4) Nesiartinimas / Laukimas IOI (susidomėjimo ženklų) prisiartinimui.


Dauguma merginų netgi nepažiūrės i tave, net jeigu tu ir atrodai jai patrauklus. Kuo labiau karšta ji yra, tuo labiau ji tai stengsis nuslėpti ir elgtis kietai (nebent ji tikrai, tikrai girta). Merginos apie seksą galvoja tiek pat kiek mes. Bet didžiausias dalykas, kurį ji gali padaryti jog tai įvyktų – tegali apsirengti seksualiai ir atrodyti karštai. Jos tikisi, jog didžiausią dalį darbo atliksime mes. Tu esi tas, kuris turi prie jos prisiartinti ir padaryti tą darbą. Ir jeigu tu jį padarysi teisingai ir sklandžiai, ji išskės savo kojas tau.

Jeigu tu nežaidi – tu negali laimėti. Jeigu tu tik stebėsi žaidimą, tu niekada neišmoksi jo žaisti ir laimėti. Taigi išeik lauk ir pradėk žaisti. Tam nėra jokio pakaitalo.


5) Ketinimų slėpimas

Tu bijai to kas gali atsitikti, jeigu ji sužinos kodėl tu esi čia ir kodėl tu ja domiesi.

Didžiuokis tuo kas tu esi ir ką tu darai. Pasakyk merginoms kodėl tu čia esi. Pasakyk joms, jog tu jas nori suvilioti.

Iš tikrųjų, merginos nori buti suviliotos... jos fantazuoja apie tai, kad jas kažkas suviliotų. Būk sąžiningas, būk atviras. Jos tave pamils, nes niekada nematė nieko kito tokio drąsaus ir pilno pasitikėjimo. Tu negali visada pasilikti rėmuose „leisk man paklausti tavo nuomones“ arba „sveikos merginos, gal žinote gerą klubą?“. Tam tikrais atvejais tu turi eiti tiesiogiai. Netgi jeigu tiesioginiai opener‘iai tau neveikia (tam įvaldyti reikia laiko), eik tiesiogiai kur nors pokalbyje. Būk drąsus, būk pašėlusiai atviras. Patikėk, tai veikia!

Merginas traukia savimi pasitikintys vaikinai, kurie žino ko nori ir jaučia jog nusipelnė tai turėti.


6) Kalbėjimas per greitai

Dauguma vaikinų kalba greitai, taip bandydami nuslėpti savo nesaugumo jausmą. Kai žmonės kalba per greitai arba perdaug, dažnai tai reiškia jog jie bando kažką nuslėpti.

Nėra svarbu pasakyti kuo įmanoma daugiau dalykų per trumpą laiką.
Iš tikrųjų, kuo mažiau tu šneki, tuo patrauklesnis ir paslaptingesnis tu atrodai. Pirmiausia, sumažink savo judesių greitį perpus. Tada ta patį padaryk su savo žodžiais. Pasakyk daugiau, sakydamas mažiau. Ir taip šnekėk visą dieną, netik su merginomis. Tu turi būti kietas, atsipalaidavęs ir pasitikintis visą dieną ir visa savo gyvenimą, netik prie merginų. Tu pastebėsi, jog kuo lėčiau tu šneki ir judi, tuo labiau atsipalaidavęs tu jautiesi. Taigi pradėk su tuo dirbti išorėje, ir tai pakeis tave koks tu esi viduje.

Jeigu tu sukursi ramaus ir kieto vaikino įspūdį, merginos bus labiau susidomėjusios tavimi.


7) Laukimas kol ji imsis iniciatyvos

Tai yra viena iš kvailiausių klaidų kurią tu gali padaryti. Niekada nelauk kol ji ką nors ims daryti pirma.

Tu turi valdyti įvykių eigą. Kuo mažiau šis žaidimas priklausys nuo jos, tuo labiau sėkmingesnis tu būsi.

Pasimatymuose merginos vaidina pasyviąją rolę. Dėl evoliucinių priežasčių, iš prigimties jos yra reaktyvios, o iš vaikinų tikimąsi proaktyvaus vaidmens. Tai reiškia jog tu pirmas turi imtis iniciatyvos, o jos turi reaguoti į tavo žingsnius. Kai mergina tave atstumia, tai dar nereiškia, jog jai nepatinki asmeniškai. Tai reiškia, jog tu padarei kažką ne taip savo veiksmuose. Jeigu tu padarysi kažką tinkamai, ji nusišypsos, siūs susidomėjimo signalus arba tiesiog leisis būti toliau viliojama. Tada kai tu padarysi kažką netinkamo, ji staiga reaguos su atsparumu tavo veiksmams. Viliojimas - tai seka tinkamų veiksmų.

Visada skatink veiksmų eigą ir būk įsitikinęs, jog tu ją kontroliuoji.


8) Per ilgas delsimas žengti žingsnį

Tu papuoli į zoną „būkime tik draugais“ kadangi perilgai delsi žengti tolimesnį žingsnį.

Jeigu tu perilgai lauksi, įtampa ir seksualinis potraukis dings, ir dėl to tu jos akyse pradėsi atrodyti kaip geras ir patikimas draugas. Kuomet tu patenki į šią zoną, iš jos išeiti yra velniškai sunku. Kai kyla abejonių ar tu gauni susidomėjimo ženklus, visada ženk žingsnį. Geriau bandyti ir suklysti, kad parodytum romantišką susidomėjimą, negu nieko nedaryti ir būti nurašytam i draugų zoną.

Lengviau pabėgti iš Alkatrazo kalėjimo, negu iš draugų zonos. Tad eskaluok santykius ir ženk žingsnį kol dar ne per vėlu.


9) Buvimas reikliu

Tu perdaug rūpiniesi apie sėkmę su tam tikra mergina. Kuo labiau atrodai norintis jos, tuo mažiau ji nori tavęs.

Kuo sunkiau prieinamas tu esi, tuo didesne vertę tu turi. Kuo mažiau reiklus ir norintis jos esi, tuo labiau ji nori tavęs. Tai atrodo beprotiška, bet tai veikia. Taigi pradėk susitikinėti su daug merginų. Niekada perdaug nesusitelk ties viena. Įsitikink, jog jai atrodytų kad tu turi iš ko rinktis... netgi jei tu šiuo metu ir neturi. Ji turi jausti, jog ji turi labai pasistengti kad gautų ir išlaikytų tave.

Merginos mėgsta vaikinus, kurie turi pasirinkimą ir kitas moteris savo gyvenime. Jos atmeta vaikinus, kurie yra vieniši ir beviltiški.


10) Buvimas nuspėjamu


Kuo labiau nuspėjamas tu esi, tuo didesnis atsparumas bus iš merginų pusės.

Merginoms, nuspėjamas reiškia nuobodus. Ir jos nemėgsta nuobodžių vaikinų. Jos mėgsta kai kažkas naujo vyksta. Jos nenori nuobodaus gyvenimo, taigi jos bus su tais kurie įneš kažką naujo į jų gyvenimą. Štai dėl ko merginos mėgsta nenuspėjamus vaikinus.

Daryk jus abu jaudinančius dalykus, būdamas spontaniškas ir nenuspėjamas.>> Versta iš knygos „The BabBoy Lifestyle – Seduction Guide“.
>> Tekstą vertė emexas.

Kopijuoti ir platinti be TheGame.lt sutikimo griežtai draudžiama.

Page created in 0.02 seconds