Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9701
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926299
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Rimti ir ilgalaikiai santykiai su moterim
Aprašymas: Tai ko reikia moterims ilgalaikiuose santykiuose.
Autorius: martynasstr
Data: 2010-02-09 12:55

 
Komentarai: (4)
Reitingas:
1.   Paskelbė TokiePatys   2010-02-14 06:05  

  grazi pana fotkei

2.   Paskelbė Anonymous   2010-02-18 22:48  

  Tai jau tikrai

3.   Paskelbė Anonymous   2010-02-19 11:21  

  niekas kitaip straipsnio ir negali pakomentuot, nes niekam nerūpi ilgalaikiai santykiai

4.   Paskelbė Anonymous   2010-02-23 23:02  

  Ne grazi, o zavi

Ankščiau ar vėliau ateina diena, kai surandame moterį, su kuria norisi rimtų ir ilgalaikių santykių. Tam, kad tie santykiai būtų stiprūs ir šilti, reikia elgtis šiek tiek kitaip nei kabinant merginas klubuose. Tau nebereikia kažkuo apsimetinėti, ateina laikas nusiimt visas kaukes.

Ilgalaikiuose santykiuose moteriai reikia mielo vaikino ir blogiuko mišinio.

1. Moteris nori vyro su nuomone. Tai yra jai nereikia mielo vaikino, kuris sutinka su kiekvienu jos žodžiu ir pritariama viskam ką ji pasako. Jei jums kas nors nepatiko, parodykit jai tai, būkit nepatenkinti. Žinoma nereiktų ir persistengti, nes tada ji manys jog jūs tapot šiurkštūs ir ji jums nebeįdomi. Taip pat moteris nori, kad Jūs priimtumėt sprendimus. Tarkim atėjus į kavinukę, jūs drąsiai imat ją už rankos ir vedat prie staliuko, kurį išsirinkot Jūs. Ir jokiu būdu neklausinėkit jos. Moterims nepatinka galvot, joms patinka būt valdomoms.

2. Moteriai reikia vyro , kuris ją trauktų seksualiai, bet tuo pačiu galėtų jam išsipasakot. Santykiuose turi būti komforto ir traukos santykis. Ji nori kad naktį ją gerai pamylėtumėt, tačiau taip pat galėtų su jumis būti atvira bet kuriuo klausimu. Ir dar, mieli vyrai, išklausę ją, nepulkit spręsti jos problemų. Jos paprasčiausiai nori būti išklausytos ir paguostos, joms nereikia dar vieno meistro, joms reikia vyro, kuris jas išklausęs ir paguodęs dar galėtų ir gerai pamylėti.

3.Moteriai santykiuose reikia atvirumo. Jei jau suradot ypatingą moterį, pats metas pamiršti blogiuko įvaizdį ir pradėti jai atsiverti. Moterys ypač vertina jautrumą ir atvirumą. Kuo daugiau atsiversite moteriai, tuo glaudesnis ryšys jus sies ir tuo labiau ji jumis pasitikės. Daugiau pasitikėjimo – daugiau tvirtumo.

4. Moteriai reikia vyro, kuris turi tikslą. Kaip galite būti vadovaujantys santykiuose, jei patys neturite gyvenimo tikslo ? Užsibrėžkite tvirtus tikslus ir siekius, tegu moteris žino, kad santykius kuria su savimi pasitikinčiu vyru.

5. Moteriai reikia, kad ja žavėtumeis. Kai tarp jūsų yra tvirtas ryšys ir trauka, nebijok ja žavėtis. Sakyk kokia ji ypatinga, stebink ją. Juk ji nori tokia pasijausti. Tegu ji jaučiasi graži, seksuali ir moteriška moteris, tad leisk jai.

6. Paskutinis dalykas ko reikia moterims, tai yra karštas seksas. Kai jūs pradedat mylėtis, ji į jūs žiūri visiškai kitaip. Suveikia evoliucijos aparatas ir ji supranta, kad gali su jumis turėti vaikų. Padarykite seksą geru ir nenuobodžiu.

Ilgalaikiuose santykiuose, nepakaks vien pasitikinčio vyro įvaizdžio. Tegu ji perpranta jus, tegu myli tokį koks esat. Jei jau norite su ja susieti savo gyvenimą, būkite savimi ir jūsų santykiai bus tvirti. Tegu ji pamilsta jus, už jūsų pliusus ir minusus, už visus trūkumus ir privalumus. Tegu myli kaip asmenybę.

Page created in 0.041 seconds