Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9885
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:18007531
Įkurtas:2007-05-23


Failas: 40 dažnų mados klaidų [ 40/40]
Aprašymas: er didelis etikečių firminių vardų garbinimas – Venk drabužių su kuriais imi atrodyti kaip vaikščiojanti reklama. Nejau nežinai ko reklamuotojai nori? Tu lieki pralošęs, nebent tau už tai moka.
Autorius: kinowear
Data: 2009-12-27 22:54

 
Komentarai: (8)
Reitingas:
1.   Paskelbė Macho   2009-12-28 08:32  

  Palik šlepetes baseinui ir įsigyk įsispiriamus batus (driving moccasins).

na sitam tai nepritariu.

2.   Paskelbė Kestukash   2009-12-28 11:01  

  Aš dėl kojnių nepritariu. Sakoma, kad kaiptik baltos yra gražiau.

3.   Paskelbė Tytar   2009-12-28 15:00  

  Blogai sakoma...
Prie sviesiu rubu ir baltos kojines nebus blogai, o prie tamsiu rubu nesiderins.
Seip neblogas straipsnis.

4.   Paskelbė Lukas   2009-12-28 22:00  

  Teisingai, baltos kojines prie tamsiu rubu atrodo tragiskai.

5.   Paskelbė Anonymous   2010-01-05 16:05  

  atsipratau kad ne i tema, bet kada bus galima i foruma registruotis?

6.   Paskelbė MRP   2010-01-05 17:58  

  Dėl narystė visa informacija čia

7.   Paskelbė Anonymous   2010-03-20 18:07  

  Maikės V formos apykakle madingos? NUO KADA?? Neperseniausiai FHM (nors jie irgi dažnai š.... mala) rašė, kad V formos apykaklės yra mados katastrofa. Atsigaukit jūs, pseudoekspertai

8.   Paskelbė MRP   2010-03-21 10:46  

  Saltinis www.kinowear.com

Sekančios 20 mados klaidų.

Per didelis etikečių firminių vardų garbinimas – Venk drabužių su kuriais imi atrodyti kaip vaikščiojanti reklama. Nejau nežinai ko reklamuotojai nori? Tu lieki pralošęs, nebent tau už tai moka.

Teniso marškinėlių (“maikės”) sukišimas į kelnes – polo marškinėlių sukišimas į kelnes yra priimtina, bet teniso marškinėliai turi likti viršuj. Jei tavo teniso marškinėliai pernelyg ilgi, tai greičiausiai jie tau per dideli.

Dėvėjimas marškinėlių apvaliu kaklu (įprasta maikė arba apatiniai markiniai) po išeiginiais marškiniais – Išsirink apatinius marškinius su V formos kaklu ir atrodysi milijoną kartų geriau.

Telefono nešiojimas ant diržo – Tai taip pat žavi kaip ir Bluetooth ausinės naudojimo kaip madingo papuošalo. Tai mobilusis telefonas, o ne ginklas, laikyk jį kišenėj.

Storapadžiai, kampuota nosimi batai – populiarūs 1990-ais, mada dabar toli nuėjo nuo šio neklasikinio įvaizdžio. Greičiausiai jie jau niekada negryš į madą, tad atsikratyk jų ir įsigyk plonesnius.

Per daug raštų – Nesvarbu ar su kasdieniniais at išeiginiais drabužiais būtum, venk per didelio raštų maišymo. Jei dėvi kostiumą, auksinė taisyklė yra apsistoti maksimum ties dviem raštais. Kitaip sakant jei dėvi raštuotą kostiumą, dėvėk vienspalvius marškiniai ir raštuotą kaklaraištį, arba jei dėvi vienspalvį kostiumą, gali dėvėti raštuotus marškinius ir ryšėti raštuotą kostiumą. Bet dėvint raštuotą kostiumą, raštuotus marškinius ir raštuotą kaklaraištį atrodysi pernelyg apkrautas.

Nesuderinti stiliai – Nenešiok savo sportinių Oakley akinių nuo saulės su bleizeriu ar karinio tipo kelnių su kostiuminiais marškiniais. Išlaikyk savo stilių vientisą ir suderintą.

Išsipūtę kišenės – Aš dažnai matau daug vyrų vaištančių su išsipūtusiomis kišenėmis. Jei išsipūtimas vyksta dėl tavo piniginės, skirk šiek tiek laiko tam kad atsikratyt senų kvitų ir vizitinių kortelių. Jei tau jų reikia, laikyk jas saugioje vietoje ir išsiimk kada tau jų reikia. Įsigyk plonesnę piniginę arba pinigų segtuką.

Purvini nagai – Kai kurie vyrai turi nuo darbo pajuodusias ir negražias rankas. Jos būna sukietėję, pūslėtos ar nešvariomis panagėmis. Jei tenka dirbti lauke ar kelti svorius naudok pirštines. Pasitemk rankų losjonu prieš einant miegoti. Apsikarpyk nagus ir prižiūrėk panages.

Prižiūrėk veido plaukus – Plaukai ant tavo veido turi būti tvarkingi. Tavo veidas yra pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi, tad veido plaukų priežiūra yra labai svarbi norint dailiai atrodyti. Tavo veidas turi būti arba švariai nuskustas arba jei augini barzdą ji turi būti apkirpta. Kaklo srityje, po tavo smakru neturi būti absoliučiai jokių plaukų.

Plaukai ant sprando – Tas pats su plaukais ant sprando. Jeigu kerpiesi neitin dažnai, stovėdamas prieš didelį veidrodį pasitikrink mažu veidrodėliu savo sprandą ir naudodamasis skustuvu nusiskusk visus plaukus augančius ant sprando.

Per didelis plaukam skirtų produktų naudojimas – Turėk omeny kad atrodyti taip, jog ant savo galvos turi supiltą visą butelį plaukų priežiūrai skirtų priemonių, nėra gražu. Moterys kartais mėgsta panerti savo pirštus į vyro plaukus, ir jai nepatiktų į juos susižeisti. Naudok mažesnį kiekį negu manai kad tau reikia.

Šlepetės už pliažo ar baseino ribų – Palik šlepetes baseinui ir įsigyk įsispiriamus batus (driving moccasins). Įsispiriami batai dažniausiai daromi iš odos, bet į juos lengva įsispirti ir jie turi lankstų padą, kas daro juos turtingo žmogaus šlepetėm. Pora tamsiai rudų isispiriamų batų tiks beveik prie visko. Kad atrodytum klasiškai avėk juos be kojinių ir su medvilniniais šortais. Ir jei paplūdimyje ar baseine avi šlepetes, būk tikras kad tavo kojų nagai nukarpyti ir atrodo sveikai.

Nesukišti kostiuminiai marškiniai – Jei tavo kostiuminiai marškiniai yra pakankamai ilgi kad dengtų tavo užpakalį, tai tam kad jie būtų sukišti į kelnes. Marškiniai daromi ilgesni tam kad atsisėdus, jie liktų po užpakaliu ir neišsitrauktų iš kelnių. Jei tu iš tų žmonių kurie nekenčia sukištų į kelnes marškinių kasdieniniame gyvenime, tai įsigyk tokius marškinius kurių apačia lieka aukščiau tavo užpakalio vidurio.

Buvimas mados auka – Venk rengtis kažką tik dėl to kad tai populiaru, o ne dėl to kad tau iš tikro patinka taip kaip tu atrodai ir jautiesi. Nesuprask manęs klaidingai, nėra nieko blogo rengtis tuo kas yra madinga, ar išbandyti kažką kas paprastai nėra tavo komforto zonoje. Problema atsiranda tuomet kada tu jauti pastovų poreikį įsigyti dar vieną “mados klyksmą” dėl kurio visi eina iš proto. Susikurk savo stilių, vietoj klonų klijavimo.

Susijungę antakiai – Antakių priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir plaukų ant tavo galvos. Pasinaudok pincetu ir išpešiok visus plaukus kurie yra virš nosies, jų turi nelikti.

Sportinės kojinės ne sporto metu – Palik baltas sportines kojines tam kartui kai eisi į sporto salę ar žaisti krepšinį, kitais atvejais nešiok tamsiai mėlynas arba juodas. Jos visad atrodo daug stilingiau nei baltos.

Nesitenkink prastos kokybės marškinėliais (“maikėm”) – Aš matau tiek daug vyrų vaikščiojančių su laimėtais Pepsi marškinėliais ar kažkuo ką jie nusipirko per savo paskutines atostogas Kanadoje. Venk atrodyti kaip vaikščiojanti reklama ir išbandyk vienspalvius marškinėlius V formos kaklu, arba rinkis spalvotus, trumpom rankovėm marškinėlius kiek puošnesniam įvykiui.

Ne kostiuminiai batai prie kostiumo – daugybė vyrų turi stulbinančius kostiumus ir sugadina visą įvaizdį su bjauriais darbiniais batais. Arba jie avi juodų batų porą kurie atrodo kaip hibridas tarp kedų ir kostiuminių batų. Batų kokybė turi atitikti visos tavo likusios aprangos kokybę.

Apatiniai marškinėliai yra tik apatiniai marškinėliai– Apatinių marškinėlių tikslas yra sugerti prakaitą, purvą, kūno skysčius, kuriuos mes visi neišvengiamai išskiriame ir apsaugot marškinius. Jau pats pavadinimas nusako kam jie reikalingi. Jie neskirti nešioti vieni, tad venkite šitos mados ir pasakykite apie tai savo draugams.

Versta iš www.kinowear.com

Page created in 0.045 seconds