Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9736
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17938720
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Diena pagal Vienuoli
Aprašymas: Dauguma mūsų gyvena taip kaip įprato gyventi. Valgo tai ką įprato valgyti. Miega, tiek kiek yra įpratę miegoti. Knygoje „Vienuolis kuris pardavė Ferrari“ siūlo dienos planą, kuris galėtu pakeisti jūsų blogus įpročius, geresniais.
Autorius: MrP
Data: 2009-10-03 01:53

 
Komentarai: (18)
Reitingas:
Straipsnis skirtas žmonėms neskaičiusiems knygos „Vienuolis kuris pardavė Ferrari“.

Dauguma mūsų gyvena taip kaip įprato gyventi. Valgo tai ką įprato valgyti. Miega, tiek kiek yra įpratę miegoti. Knygoje „Vienuolis kuris pardavė Ferrari“ siūlo dienos planą, kuris galėtu pakeisti jūsų blogus įpročius, geresniais. Naujas įprotis susiformuoja praėjus 21 diena.Tad jei pasinaudosit šios knygos patarimais 21 dieną, jūs pakeisit savo blogus įpročius, gerbsit ir vertinsit savo laiką, bei pamilsit gyvenimą, jei dar jo nemylit ir nevertinat.

Dėmesio: Nepasidarykite tai rutina, mėgaukitės fiziniu ir dvasiniu tobulėjimu jau šiandien.

10 principų jūsų puikiai dienai:

1. Ramybės valandėlė. Praleiskite 15-50 minučių tyloje, tylos galioje, pabendraukite nors kelias minutes su gamta, pasigrožėkite ja.

2. Kūniškumo ritualas. Kas dieną lavinkite savo kūną, mankštinkitės. Tai geriausia daryti atsikėlus ryte, tuo pačiu greitai pasijusite žvalūs ir energingi. Nebereikės kavos puodelio, kad prasiblaškytumėt.

3. Gyva mityba. Niekas neliepia būti vegetaru ar tai veganu, bet prie savo maisto pridėkite daugiau žalumynų: vaisių ir daržovių. Nes tai pagrindinis vitaminų šaltinis, be to daržoves ir vaisius labai greitai organizmas įsisavina, tad jo neapkrausit.

4. Gausių žinių ritualas. Neužtenka tik gauti žinių, jas reikia ir taikyti. Skaitykite, studijuokite geras knygas. Tam skirkite į dieną nors 30 minučių. Geros knygos tai įžymių žmonių autobiografijos, filosofinės knygos, sėkmės mokytojų, dvasinė literatūra ir t.t.

Knygos nieko naujo nemoko, jos padeda išpešti tai, kas gyliai tavyje.


5. Poelgių apmastymo ritualas. Įpraskite viską apgalvoti. Vakare prieš eidami miegoti apmastykite savo dieną, mintis ir poelgius. Užsirašykite juos. Galite popieriaus lapą padalinti į tris dalis. Veiksmai, mintys ir vertinimas. Pirmoje dalyje rašykite ką padarėte, antroje ką galvojote, kokios emocijos užplūdo ir trečioje, kaip savo poelgi ir mintis vertinote, ar teisingai pasielgėte? Žmones greitai kas nors suerzina ir jie nevaldomai pratrūksta, todėl kontroliuokite save, apmastykite tai ir užsirašykite. ( Atlikdami šį ritualą pastebėsit, kad pradedate save kontroliuoti, jus bus sunku suerzinti ar paveikti. )

6. Ankstaus kėlimosi ritualas. Kelkitės su saule, ar tai 5-6 valandą. Viską darykite santūriai, svarbu kokybė. Leiskite savo kūnui pailsėti, nevalgykite po 8valandos. Leidžiant kūnui pailsėti, jo neapkraunant maistu, žmogui pilnai užtenka 4-6h miego. Taip pat pradėkite dieną turiningai, pirmos 10-30 minučių nulems jūsų visą dieną. Galite per pietus numigti „Grožio miegu“.

7. Muzika. Kas diena skirkite nors kelias minutes muzikos klausymui. Raskite laiko savo mėgstamai dainai.

8. Ištarto žodžio ritualas. Sakykite mantras. Mantra, tai žodžių eilutė kuri tariant suteikia teigiamą pojūtį. „Esu pilnas įkvėpimo, drausmingas, sveikas, žvalus“ (galite savo susikurti)

9. Palankaus charakterio ritualas. Lavinkite charakterį. Pagrindinės gero charakterio savybės: darbštumas, atjauta, kuklumas, kantrybė, sąžiningumas, narsa. ( Šituos sukiausią taikyti, todėl peržvelgia dieną, galite išanalizuoti savo pasirinkimus ir ar jie atitinka šias savybes. )

10. Paprastumas. Reikia gyventi paprastai. Neapsikraukite nereikšmingais darbais, o pasistenkite sutelkti dėmesį į svarbiausius darbus. Sumažinkite savo poreikius. Nesumažinus poreikių pilnatvės nepasieksit.

Ir pagaliau nustokite elgtis taip, lyg gyventumėt 500 metų.


Ugdykite valia. Pradėkite dirbti darbus, kurių nemėgstate: iš ryto pasiklokite lovą, eikite į biurą pėsčiomis... Įpratę sutelkti valią, nustosite vergauti silpnybėms.

Norint plačiau sužinoti, siūlau perskaityti ir knygą.

Tie kurie sako nėra laiko čia viską daryti, tai pagalvokite kiek laiko praleidžiate nieko nedarydami, galvodami apie problemas, kurias dažniausiai patys sukuriate, tiksliau iš situacijų sukuriate problemą ir ar gera jūsų savijauta.

Tai yra vienas iš daugybės geros dienos variantų. Jums nebūtina būtent šitaip gyventi.


Sėkmės.

Straipsnį kopijuoti be TheGame.lt sutikimo griežtai draudžiama.

Page created in 0.035 seconds