Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9702
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17926361
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Kaip teisingai sakyti komplimentus merginoms?
Aprašymas: Ar norite išmokti kaip reikia sakyti komplimentus merginoms? Tai yra pasakyti merginai gražius žodžius nepataikaujant jai ir išlaikant savo vertę.
Autorius: Išvertė Chance
Data: 2011-12-28 10:12

 
Komentarai: (2)
Reitingas:
1.   Paskelbė Matadoras   2011-12-31 14:18  

  Saunuolis, kad nepatingejai ir isvertei straipsniuka smagiai susiskaite.

2.   Paskelbė Anonymous   2012-01-05 13:07  

  Pabandykite nauja iranki skirta tobulejimui sioje srityje:

http://doitrightway.com/en/features/

Ar norite išmokti kaip reikia sakyti komplimentus merginoms? Tai yra pasakyti merginai gražius žodžius nepataikaujant jai ir išlaikant savo vertę. Šiame straipsnyje aš pakalbėsiu apie tai, ką ir kaip reikia kalbėti su merginomis.

Iš pradžių visa tai gali erzinti ir pasirodyti nenatūraliai, ypač jei jūs nesat iš tų vyrų kurie pakankamai pasitiki savimi. T. y. jums kalbant užsikirtinėja žodžiai ir jūs dažnai pasakote netinkamus žodžius netinkamu metu.

Aš suprantu, kad tam tikri triukai negali veikti su kiekviena mergina, jūs tai turite taip pat suprasti. Ir nors pasaulyje ir nėra dviejų vienodų merginų, bet dauguma jų nori panašių dalykų. Jos visos daugiau ar mažiau svajoja apie tam tikrą meilę ir dėmesį. Jei jūs sugebėsite duoti joms šiuos dalykus ar bent jau leisite joms jaustis panašiai jos tirps kaip ledo gabaliukas jūsų delne. Tai ir pašnekėkime apie tai ką joms reikia sakyti.

Milijono vyrų problema yra kompleksas šnekėtis su mergina. Kai kurie tiesiog tai pripažįsta, o kai kurie save teisina sugalvodami be galo sudėtingų pasiaiškinimų, išvedžiojimų, kodėl būtent su ta ar su kita jam nepavyko normaliai pašnekėti. Gražiai šnekėtis su mergina ir tinkamai sakyti jai komplimentus nėra taip sudėtinga kaip atrodo iš pirmo žvilgnsio. Po to kai jūs išmoksite kelių paprastų dalykų jūs sugebėsite su bet kokia mergina pasišnekėti apie tai ką ji nori iš jūsų girdėti.

Pirmas dalykas ką jūs turite išsiaiškinti pradėję pokalbį yra tai ką ji mėgsta ir ko nemėgsta. Jums iš tiesų nereikia jos klausinėti kažko labai specifinio ir konkretaus, bet jūs gana greitai iš pokalbio galite nuspręsti ar ji nori rimtų santykių ar draugystės ar trumpų pasimatymų ir panašiai. Tiesiog viskas ką jums reikia padaryti, tai išsiaiškinti ko ji nori ir visą pokalbį palaikyti toje zonoje.

Pavyzdžiui, jei mergina domisi vaikinais kurie yra neramaus būdo nuotykių ieškotojai, tu gali su ja šnekėti apie visus linksmiausius nutikimus kuriuos esi patyręs gyvenime ir gali pakviesti nuveikti ką nors panašaus, pasikviesti ją kurnors nueiti kartu su tavo draugais. Kur nors kur būų galima paissemti emocijų, bet ne romantikos. Ir pasižiūrėk kaip ji į tave reaguoja ir tada jau gali kviesti į pasymatymą kaip po tokį kur jūs būtumėte tik dviese.

Jei mergina yra tokia kuria domina tik ilgalaikiai santykiai tu su ja turėtum kalbėtis... Galima sakyti apie viską. Gali jai pasakoti kad turėjai šunį, kurį labai mylėjai apie savo gendantį automobilį ar apie savo senus gerus draugus su kuriais daug ką esi išgyvenęs. Ir tai bus didelis pliusas tau, todėl kad tu jai pasirodysi kaip tvirtas ir pastovus gyvenime žmogus.

Ir jei jau atsitiko taip kad merginai jūs vistiek nepatinkate yra daugybė būdų kaip ji bandys atsikratyti tavęs. Ir blogiausias dalykas ką tokiu atveju galėtum padaryti tai yra pasakyti kokią nors nuvalkiotą komplimentą tikintis kad jai patiks. Tu turi būti originalus ir sakyti jai tik tiesą ir tai kas yra akivaizdu ir įtikinama. Tu neturėtum jai sakyti tokių frazių kaip kad "Tavo akys yra be galo gražios, galėčiau žiūrėti ir žiūrėti į jas". Tai aišku gali suveikti ant kai kurių beviltiškų kaip aš vadinu „tuštučių“ merginų, bet daugumą tiesiog pradės juoktis jums į veidą.

Tu turi atkreipti dėmesį į tai kas tau iš tikrųjų nuoširdžiai merginoje patinka. Gal jos juokas yra labai mielas? Gal ji praleidžia daug laiko rūpindamasi savo šukuosena ir tave tai traukia? Gal ji turi kažkokį žodelį kurį nuolat vartoja bendraudama su tavimi ir tu manai kad tai yra visai miela? Svarbu kad tu pastebėtum kažką patrauklaus į ką galėtum susikoncentruoti ir tai paminėti. Tikiuosi supratote, kad tai neturi būti kažkoks fizinis dalykas bendrai. Nesakykite komplimento, kad ji turi "karštą žiauriai sexy kūną". Pasakykite kad ji atrodo nuostabiai su tuo ką ji yra apsirengus nes tai paryškina jos kūno linijas ir paklauskite ar ji daug laiko praleidžia sporto klube, nes ji jums atrodo labai sportiška.

Jei jūs pastebėsite kad pas ją yra kažkas dėl ko ji gali kompleksuoti turėtumėte išsukti tai teigiama linkme, kad tau tai yra patrauklu ir miela taip ji jausis daug patogiau su jumis. Visa esmė yra kalbėti apie teigiamus TIKRUS dalykus, kuriuos jūs joje pastebėjote ir dar svarbu, kad tai būtų savybės ar išvaizdos detalės, kurias ji pati gali kontroliuoti. Netgi pasakymas "tavo akys yra labai gražios" nėra toks geras kaip kad būtų "tavo suknelė ar makiažas ar vėrinys suteikia tavo akims žavesio".

Teisingai sakydami komplimentus merginoms iš jų gausite daug daugiau teigiamų emocijų. Tačiau pasikartosiu, kad visos merginos yra skirtingos ir daug kas gali priklausyti nuo situacijos, taip kad būkite joms atidūs.

Sekmės!
Iš anglų kalbos vertė Chance

Page created in 0.037 seconds