Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9736
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17938626
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Trumpai apie moteris
Aprašymas: Trumpai apie moteris, kaip, ką, kodėl ir dėl ko.
Autorius: Gambis
Data: 2007-11-09 17:15

 
Komentarai: (2)
Reitingas:

Vyras turi būti vedantysis. Visada. Moterims patinka, kai ją veda, ypač lovoje.
Moterims patinka, kai bandai ją suvedžioti ir nesvarbu kokie jūsų santykiai, tu turėsi didesnę pagarbą jos akyse, jai mandagiai mėginsi ją suvedžioti.
Moters NE reiškia du dalykus, priklausomai nuo ištarimo intonacijos. Ne! ( - reiškia ne, paprasta
Ne-ee reiškia ne dabar; daryk tai toliau; stenkis labiau, ir panašiai. Ji sako taip, tik ji nenori lengvai atiduoti to, ką turi, nes tai pigu. Jokia moteris nenori būti pigi!

"Aš nemiegočiau su vaikinu per pirmą pasimatymą, bet man patiktų, jai jis pamėgintu!" - jų nuomonė. Visada mandagiai mėgink eiti toliau, nei tau leidžiama, ne grubiai ir įžūliai, bet mandagiai. Ji nekantraus antro susitikimo su tavim jei viską atliksi tinkamai.

Jūs visada, galite grįžti į tą stadiją, kurioje ją palikote prieš išsiskirdami, tereikia tais pačiais žingsneliais, kiek greičiau grįžti prie to pačio patogumo lygio. Pvz.: Jūs per pirmą pasimatymą bučiavotės, laikėtės už rankų. Nereikia gėdytis, kad ji atstums tave dabar. To nebus. Nes ji jau tada nusprendė su tavim pasibučiuoti, be to, jūs antrame pasimatyme, jos čia nė nebūtu, jai ji to jau nebūtu nusprendusi iki tos minutės.

Per antrą ar kitus pasimatymus ji jau yra nusprendusi iki kur ji leis jūsų vedama. Įsiskaitykite: leis jūsų vedama jūs ją vedate, jokia padori mergina nesijaučia patogiai, kai ji turi daryti sekančius žingsnius už jus. Jai ji nusprendė: "gerai, per šį pasimatymą jam leisiu padaryti tą ar aną, jei..." užsitarnaukite jos pagarbą ir būkite tikri vyrai.

Jei mergina tau sako, "aš nesimyliu su vaikinu iki 5 (ar koks tai bebūtų skaičius) pasimatymo" tai reiškia du dalykus:
-arba ji sau meluoja,
-arba jūs esate labai geroje vietoje jos vertinimų sistemoje tiesiog ji nenori atrodyti pigi, lengvai prieinama. Išnaudokite tai

Taip pat galite jai duoti šiokį tokį atkirtį, atsakydami į jos akibrokštą taip:
"Žinai.. aš tave gerbčiau daug labiau, jai tu man pasakytum, kad permiegotum su manim tada, kai jaustumeisi man artima, o ne vadovautumeisi visuomenės tau primestais standartais.. 5(ar koks) pasimatymas " Ramiu, savim pasitikinčiu balsu, lėta intonacija, žiūrėk tiesiai į akis. Nuginkluok ją .

Užkalbink merginą nuomonės klausimu. labai sunku atstumti ar nutraukti vaikiną, jei jis nuoširdžiai jos ko nors klausia. Sugalvokite gerą pagrindą.

Būk nuoširdžiai ja susidomėjęs. Ji negalės tavęs atstumt, jai klausinėsi reikiamų klausimų. Spaudinėsi mygtukus jos viduje, priversi ją prisimint gražias akimirkas, gražius jausmus, įjungti vaizduotę. Visa tai ji susies su jumis! Nes jūs ją priverčiate visą tai pajausti, įsivaizduoti...
Sukurk emociją, bet kokią, svarbu teigiamą. Juoką, jaudulį... Kai ji vėl prisimins jus, ji neprisimins kad jūsų plaukai buvo netvarkingi, ar kad jūs nesiskutęs, ji prisimins, kad jūs ją pralinksminote, padarėte laimingą. Moterims prisiminimai asocijuojasi su jausmais, emocijomis. Pasistenkite sukurti kuo geresnes
Turi kartas nuo karto parodyti, kad nebijai išeiti. Tai labai svarbu, kai myli moterį. Pavyzdžiui vyksta ginčas, ar šiaip, ji kabina mėšlą tau ant galvos, sustabdyk ją ir:"Aš tave myliu, bet...[pauzė] tai, ką tu man dabar darai yra neteisinga, aš taip negaliu... arba elkis su manim pagarbiai, arba..." Gerbk save. Jai tu negerbsi savęs, niekas kitas tavęs negerbs. Visą tai turi sutapti su tavo kūno kalba, stovėk tvirtai, nesusikūprinęs, nesusirietęs kaip pelė po šluota, parodyk jai, kad tu ne jos šiukšlinė, į kurią ji gali mesti savo neigiamas emocijas. Ji gerbs tave labiau. Taip pat parodysi jai, kad ji čia silpna, o ne tu.

Prieš pirmą pasimatymą stenkis ją atsivesti į savo namus. Žinoma jai jie yra mieste, o ne užmiesty. Taip iš kart parodysi, kad tu esi normalus ir tavo tikslas nėra vien nusivesti ją į lovą. Pradėk taip: "Prieik prie mano namo, tada eisim į tą kavinę (kuri turi būti netoli)" jai atėjus prie namo paskambink, pasakyk, kad tuoj apsirengsi, ir ji galinti užeiti į vidų, kol tu pasiruoši. Nieko intymaus neturi būti, tik tvarkingas butas. Tu apsirengi ir einate kartu. Ji dabar jaučiasi daug saugesnė su tavim, nei kad būtų po susitikimo kavinėje.

Visi šie patarimai nebus jums nieko verti, kol nesutvarkysite savęs iš vidaus.
Būkite vyru, būkite lyderiu, gerbkite save.

Sėkmės.
Pagarbiai, GambisInformacija kopijuoti be TheGame.lt sutikimo draudžiama

Page created in 0.017 seconds