Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9736
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17938739
Įkurtas:2007-05-23


Failas: Trijų sekundžių taisyklė
Aprašymas: Mažiausiai ką galime sau leisti su merginomis tai trys sekundės tylos
Autorius: Linas
Data: 2007-11-20 19:52

 
Komentarai: (44)
Reitingas:


Trijų sekundžių taisyklė

Skaitydamas šį straipsnį ir atkreipdamas dėmesį į detales, tu gali suprasti, kad yra du keliai - viename tu išmoksi naudingų dalykų, kitame - naudosi juos praktiškai.

Vienas mano pažįstamas puikiai suprato technikas, dalinos tikrai puikiomis ižvalgomis, tačiau kai reikėjo pritaikyti jas praktiškai nusvirdavo rankos. Galiausiai jis pažvelgė į savo problemą kitu kampu, pradėjo nuo papraščiausių technikų ir pajautė, jog rezultatai stulbinantys. Įsivaizduok kad prieini prie labai seksualios merginos ir pradedi kalbėti. Apie ką, nuo ko pradėti?

Daugelyje užsienio puslapių atskleidžiama paprasta taisyklė - 3 sekundžių taisyklė. Taigi tu stovi prie tos žavingos merginos ir kalbi su ja, kalbi ir pastebi kad tyla trunka ilgiausiai tris sekundes. Esmė tame, kad po ilgesnės nei trijų sekundžių pauzės mergina pradeda jaustis nejaukiai, o tu - paskęsti savo mintyse. Mažiausiai ką gali sau leisti tai 3 sekundes tylos.

Ką jausi, ką matysi, ką girdėsi kai taikysi 3-ų sekundžių taisyklę? Mažiausiai tu galėsi kalbėt su mergina valandų valandas, arba tiek kiek norėsi. Pastebėsi kad žodžiai plaukia laisvai ir mergina jaučiasi laiminga. Ji norėtų su tavim kalbėti ir kalbėti, tačiau tau spręsti ar būsi jai tik pašnekovas ar ir tas su kuriuo ji praleis naktį.

Prieš pusę metų išgirdęs šią taisyklę, susapnavau keistą sapną, kuriame kalbėjausi su merginomis naudodamas 3-ų sekundžių taisyklę, kažkoks paslaptingas variklis neleido man sučiaupti burnos ilgiau nei reikia. Tas variklis yra pas kiekvieną iš mūsų ir jeigu jis dar neužkurtas, laikas paleisti jį į darbą.


Straipsnis paimtas iš www.pickup.b4net.lt

Straipsnį kopijuoti be www.pickup.b4net.lt sutikimo draudžiama

Page created in 0.024 seconds