Audio Video Knygos Super Nario Zona
Moterų viliojimo ypatumai Aprangos stilius Sėkmės principai Sportas ir Sveikata Super Nario Zona

Aprangos stiliaus

Apranga
Stilius
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisiminti tave?

[Kaip tapti nariu?]
[Pamiršai slaptažodi?]

Siuntiniai

Audio
Video
Knygos

Rekomenduojame

Fitnesas
Pazintys Internetu

Statistika

Nariai:9736
Temos forume:1722
Žinutės forume:22912
Viso paspaudimų:17938701
Įkurtas:2007-05-23


Failas: IŠTIŽĖLIAI Į VYRUS : Kur ir kaip sutikti moteris
Aprašymas: Būk tikras vyras, bėgioti paskui sijona ne tau...
Autorius: Gambis
Data: 2007-12-02 21:46

 
Komentarai: (5)
Reitingas:


Šiandien, aš noriu kalbėti apie tai, kaip jūs galite sukurti daug perspektyvų, ir pakabinti moteris BET KUR. Be akivaizdesnių priežasčių, yra kita, ji yra labai svarbi, specialiai jums "geriems vaikinukams". Jūs matote, dažnai kai kalbu su problemų turinčiais vyrais ir gaunu klausimų nuo kažkokio žąsino, kuris iš tikrųjų bėgioja aplink moteris. O ji elgiasi su juo kaip su mėšlu, jis nieko nepasiekia ir…

JIS VIS DAR JOS LAIKOSI!!!!

Aš tikiuosi, kad jūs niekada nepasirodėte panašioje situacijoje.
Taigi, kai jie nuolatos klausia manęs, ką jie turi padaryti, kad laimėtų nors kiek..., uh, mergaitę. Aš paklausiu jų klausimo, kuris iš tikrųjų priverčia juos galvoti:

"Jei jūs žinotumėte, kad jūs galėtumėte išeiti rytoj, ir susitikti 10 moterų, kurios yra daug karštesnės ir daug daugiau sudomintos jumis negu ši, ar jūs vis dar pakeltumėte visą jos mėšlą?".

Žinoma, 10 kartų iš 10 atsakymas yra “Jokiu būdu!”

Štai kodėl gabumas susitikti su daug moterų yra toks svarbus. Jis garantuoja, kad jūs nenuslysite atgal į seną "gerą vaikiną" ir galimybe būti per alkanam. Kai jūsų pasirinkimas yra apribotas tada jūs sureikšminate tą vienintelį pasirinkimą. Ir bet kokioje gyvenimo srityje, ar tai būtų seksas, meilė ar verslas, jei jūsų pasirinkimai yra apriboti, jūs per daug sureikšminate tą pasirinkimą, kaip vienintelę galimybę...

JŪS UŽBAIGIATE, SPYRIU Į ŠIKNĄ!!!!

Taip, dabar, kai aš įtikinau jus, judėkime toliau prie reikalo. Leiskite mane pradėti, apie geriausias vietas sutikti moteris. Vietos, kur moterys yra draugiškos. Vietos, kur moterys yra suspaustos, supakuotos. Vietos, kur moterys nėra budrios ir kur jūs neišleisite jokių pinigų, kad sutiktumėte jas.

Taigi, kas yra šitos stebuklingos vietos? Bet kokia vieta, kur moterys eina... PAVALGYTI!!! Taip. Aš kalbu apie parduotuves kur užkandžiaujama ir ypač, ypač, kavines!!

Matote, moterys turi šį tą apie įtikimą jų burnoms ir skonio paieškas (yra žinomas faktas, kad 80 % žmonių, kurie kenčia nuo valgymo sutrikimų yra moterys) ir bet kokia vieta, kuri pataikauja šiam jų troškimui, yra ta, kur jūs jas surasite.

Jie yra PRIKIMŠTI ryte, kai šioms mažylėms reikia antplūdžio prieš bandymą dirbti.

Jie yra SAUSAKIMŠI priešpiečių laiku, kai jos gauna savo kavos pertraukėlę.

Jie yra SAUSAKIMŠI nuo 17:00 iki 18:30 kai mažytės geria kitą puodelį ar perka kavą, kad bręstų namie.

Kas yra, ką jūs sakote? Tai nepakankama jums? Gerai, kaip apie tai: nuo 8 iki 13:00 valandos kavinėse, kurios yra šalia kolegijos ar universiteto teritorijų yra....

SAUSAKIMŠOS SU KOLEGIJOS AMŽIAUS MERGINŲ, STUDIJUOJANČIŲ JŲ POLITINĮ MOKSLĄ, MENŲ ISTORIJĄ, IR TAIP TOLIAU.

Dabar, prisiminkite minutėlę, kai JŪS buvote kolegijoje/universitete. Jūs mėgote mokytis? Jūs mėgstate kalimą? Ar jūs pasveikintumėte faktiškai kokią nors galimybę padėti prakeiktą knygą ir padaryti kažką teikiančio daugiau malonumo, kaip pokalbis su įdomiu, hipnotizuojančiu nepažįstamuoju?

Gali būti, ten netgi bus kokie tai nors poetiniai vakarai ar kas nors į tai panašaus. Tai būtų puiki proga jums skelti porą kokių širdį griebiančių eilučių. Žinoma, aš nepalikčiau jūsų kabantis ten, laukdamas, kol jūs deklamuosite bet kokią seną poemą. Taigi duosiu padarytą poemą, kad jūs galėtumėte skaityti, ir aš garantuoju, kad mažytės norės jūsų. Nes ji yra užpildyta visų hipnozinių šūkių ir paslėptų komandų, kad padarytu jas visas karštas ir raguotas. Štai poema, ir aš tikiuosi, kad jūs turėsite smarvės ir pasakysite jai!!

Žavesys

Ar jūs buvote kada nors sužavėti kažkieno
Kieno žodžiai atrodė
Lyg PRASISKVERBTŲ per jus?

Jūs SUGAUNATE SAVE ŽIŪRINT
Jūs negalite nusukti žvilgsnio
Kuo daugiau jūs bandote
Tuo įdėmiau jūs žiūrite

PRIKAUSTYTAS ČIA
Kur jūs ir norite, kad jis būtų
Nes jūs žinote, kad yra kažkas
Ką jūs tiesiog turite pamatyti

Kai jūs KLAUSOTE TAIP ARTI
Jūs PRADEDATE SMALSAUTI
Kaip aš jausčiausi
Jei ATSIDUOČIAU

Kerams, mmm..taip magiška,
Būti apsvaigintam balso
Kurio turtinga šiluma
Sklido aplink tave

AR jūs kada nors patyrėte
MOMENTINĮ RYŠĮ?
Kur jūsų mintys judėjo
Mmmm...
Tik viena kryptimi?

Žmonės kartais prašo
"Prašau... tik bučinį!"
Juokinga, kaip jūs randate save
NORĖDAMI TO PATIES

Jūsų protas yra nuostabus
Kai jūs iš tikrųjų
LEIDŽIATE ATSIDUOTI,
Kai jūs SUGAUNATE SAVE VAIZDUOJANT
Mmmm.. jūs žinote?

Kai to balso šiluma
Ima švytėti
Plisti ir pulsuoti
Kur jūs norite, kad jis nueitų

Aš pasakysiu jums viską, ko jūs trokštate...

MANĘS... Aš žinau.

Jūs lipate iš to, kas buvo
Pakviesta, įkišta viduje
Jaučiasi kaip šiltas lietus
Tarp jūsų atodūsių

Ir nėra svarbu
Kad jūs randate
Kiekvieną draudimą
Paliktą toli

Jūs prisimenate tą jausmą
Būti TAIP ĮSIMYLĖJUS
Jūs MATOTE, kad mūsų ATVAIZDAS
(parodykite į jį)
Viršuje

Pagaliau jūs matote
Kad jūs pagaliau suradote tai
Ko jūs ieškojote
Ir troškote
Pagaliau ČIA

(Beje, jei jūs neturite smarvės, kad perskaitytumėte tai garsiai, jūs galite visada siųsti "meilės laiške" kažkokiai merginai, kurios jūs iš tikrųjų norite. Jis net yra geras atsakymui asmeniniam skelbimui.)

Gerai. Kavos vietos yra mano numylėtos, nes daug gražaus laiko ten praleidau, todėl nenuvertinkite vietų kaip ledainės ir panašiai. Jos yra geriausios apie priešpiečius.
Kitas geras priešpiečių valandos taškelis yra bet koks šiuolaikiško sveiko maisto restorano tipas. Ne tiktai šitos vietos yra virtualus magnetas, bet kai kurios iš šitų moterų iš tikrųjų rūpinasi jų kūnais ir yra pakankamai, kad priverstų mėsos valgytoją kaip aš iš tikrųjų užkimšti burną sumuštiniu, kad tik gaučiau galimybę sukimšti ... pats....

BARAI, VAKARĖLIAI, IR "NAKTINIAI KLUBAI

Gerai, jei jūs norite išlaidauti - pirmyn. Moterys šitose vietose yra labiau "įsitempusios", labiau tikėtina bus labai priekabios ir susirūpinusios su kuo kalbės ir plius jūs turėsite turbūt išleisti šiek tiek pinigų, kad patektumėte ar pasiliktumėte su ja.

TRIUKO NAUDOJIMAS


Jūs domitės metafizika? Jūs tikite astrologija? Žvaigždžių projektavimu? Nejutiminiu suvokimu? Taro kortom? Ką jūs sakote? Jūs manote, kad tai yra krūva mėšlo?
Na, aš - taip pat. Bet spėkite, kas? Moterys suvalgo šią medžiagą kaip karamelę viršuje, tokiu būdu aš SIMULIUOJU, kad domėsiuosi visa tuo!!! Žinoma, mano mėgstamas triukų triukas yra rašysenos analizė. Aš mokiausi to? Aš perskaičiau nors vieną knygą apie tai? ŽINOMA NE!!!

Viskas ką jūs turite padaryti yra nueiti į bet kokį barą ar vakarėlį ir užlaužti pirmą merginą, kurią jūs pamatėte. Prisiartinkite ir pasakykite, "Atleiskite, aš žinau, kad tai gali atrodyti keista, bet jūs rašote ranka, ar spausdinate?".

Po to, kai ji spoksos sekundę į jus kaip į klaidą, ji pasakys "Abiem. Kodėl?".
Jūs sakote, "Na, aš mokinausi iš draugo kaip analizuoti asmens rašyseną. Aš pabandžiau tai kelis kartus, ir jis iš tikrųjų veikė, jūs atrodote panaši į smagų asmenį, ledams pralaužti. Norėkite išbandyti?".

Beveik visada jūs išgirsite taip. Yra viena gudrybė, kad kitos merginos jus stebės ir paskui prieis ir paprašys jus, "Padarykite ir man! Padarykite ir man!".
Aš rimtai, tai taip lengva.

Lengvos Pakabinimo Frazės

Bet kokios geros pakabinimo frazės raktas yra gauti moters dėmesį ir ją prajuokinti. Turėdamas tai galvoje aš bandau kiek galima būti netradiciniu mano metode. (Kad surastumėte netradicinę moterį, panaudokite netradicinį metodą!) Leiskite man duoti tik nedaugelį iš mano numylėtinių:
1. (Pateikti greitai kaip kulka!) Sveika! Jūs turite draugą? Gal Jūs norėtumėte geresnio? Atsakykite į antrą klausimą iš pradžių!

2. (Moteriai aptemptoje aprangoje vakarėlyje ar bare!) Sveika! Puiki apranga, kurią jūs beveik dėvite!

3. (Taip pat moteriai aptemptoje aprangoje vakarėlyje ar bare!) Sveika! Jūs žinote, jei būčiau mergaitė, ir atrodžiau taip gerai, kaip jūs, žiūrėčiau į save veidrodyje visą dieną kol įgaučiau drąsos taip išeiti! Beje mano vardas yra:..................

4. (Moteriai su didelėmis kojomis bet kokioje situacijoje!) Atsiprašau, bet aš tik norėjau pasakyti jums, kad jei Dievas sukūrė kažką gražesnio negu jūsų kojos, (ar šypsena!) jis pasiliko jį sau! Mano vardas yra...............!

5. (Gražiai moteriai, bet kur!) Sveika, kas nors pasakė jums, kad esate švytintis genetinio tobulumo pavyzdys?

6. (Drovus, nuoširdus metodas) Atleiskit! Man gaila, kad turiu jus pertraukti, bet aš iš tikrųjų noriu susipažinti su jumis. Ir man nesvarbu ar pasirodysiu visiškas kvailys, kad tai padaryčiau! Mano vardas yra..........!

Tai yra puikios frazės pradedančiajam! Mes tęsime šią tema būsimose svarstomose problemose, ir prašau jauskitės drąsiai pateikdami savo versijas!

Paruošta pagal Ross Jeffries


Straipsnį kopijuoti be www.thegame.lt sutikimo draudžiama

Page created in 0.026 seconds